Tekirdağ’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Tekirdağ Uçmakdere mevkiindeki Otantik Kahvaltı isminin hakkını veren otantik bir ambiyansta, kuş sesleri arasında, köy yumurtalı, sınırsız sıcak sütlü, kuzine üstünde kızaran ekmekli, gerçek bir köy kahvaltısı sunuyor, doğal ortamda kahvaltı yapmak isteyenlerin tercih ettiği Otantik Kahvaltı Tekirdağ kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor.

TEKİRDAĞ KAHVALTI MEKANLARI

Otantik Köy Kahvaltısında Gülseren Hanım misafirlerini eşsiz bir konukseverlikle ağırlıyor. Gülseren Hanım oldukça güler yüzlü biri. Kahvaltı menüsü de zengin ve çok lezzetli. İkram edilen börekleri, otlu gözlemeleri, çeşit çeşit doğal reçelleri, enfes sucuklu yumurtayı, soba üstünde kızaran ekmekleri, acı sosu, hakiki balı, tereyağı insan yemelere doyamıyor. Otantik serpme kahvaltı 2023 itibariyle kişi başı 120 TL karşılığında sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Yazın yemyeşil bahçesinde, kışın minik minik antika eşyalarla dolu salonunda, şömine başında edilen kahvaltı misafirlerin damağını da dimağını da şenlendiriyor. Kahvaltı sonrası soba üstünde pişen Türk kahvesi köy kahvaltısı için muhteşem bir final oluyor. Tekirdağ’da kahvaltı mekanı arayanlar için gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

OTANTİK KAHVALTI

Uçmakdere Mevkii. Yeniköy Girişi No:59 Yeniköy Merkez / Tekirdağ

0 (532) 7493833

0 (282) 2271172

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

Tekirdağ’da köfte nerede yenir? için tıklayın…

Tekirdağ gezilecek görülecek yerler için tıklayın…

İstanbul’a Yakın En İyi 25 Doğada Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

 

3 Comments

  • Asiye Derin dedi ki:

    Merhaba, Ne zaman gittiniz bilmiyorum muhtemelen kalite de bir değişiklik oldu, bu yüzden paylaşmak isterim..1 ay önce gittiğimde mutfakta A101 poşetlerinden çıkarılan peynirler ile kahvaltı hazırladılar.. Elbette yumurtalarda aynı şekilde.. Ve gerçekten hiç özelliği ve lezzeti olmayan bir kahvaltıydı.. Fiyatı da gelen ürünlere göre çok fazla yüksek kesinlikle.. İkram diye bahsettiğiniz börek, odun kokusu dışında hiçbir cezbedici özelliği yok… Antika eşyalar ile dolu evet ama dışarıda kalmış, pas tutmuş bakımsız eşyalar.. Uçmakdere yolu üstünde gözlemeciler de alacağınız gözleme, hijyen ve ilgi sizi çok daha fazla mutlu edecektir.
    Yazınızı okuyarak gittiğim için, diğer takipçileriniz yanılmasınlar diye belirtmek isterim..

  • kader ata dedi ki:

    ben de 4 sene önce gitmiştim, kahvaltı da bahsettiğiniz şeyler yoktu, hijyen de hiç yoktu o kadar yol kat edip 2.5 yaşında oğlumla gittim hüsran. börek yanmış yanmış verdi bize her şey sayıylaydı çok üzüldüm. hevesle gittiğin mekan böyle olunca insan üzülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir