Kayseri’de Kahvaltı Nerede Yapılır?

Kayseri’de et restoranı olarak hem ambiyans, hem sunum, hem de lezzet anlamında çığır açan Hacı Steak House, standartlar üstü kalitedeki kahvaltısı ile de Kayseri kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor. Kuymak, füme et, yörük sıkması, portakal balı ve manda kaymağı gibi detaylarla dikkat çeken Hacı Steak House kahvaltısı, ‘Kayseri’de Kahvaltı Nerede Yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.

KAYSERİ’DE KAHVALTI – HACI STEAK HOUSE

Kars’ın Boğaztepe Köyü’nde Zavot adı verilen mandıralarda 100 yıl önceki teknikler kullanılarak üretilen Organik Kars Gravyeri, geleneksel yöntemlerle elde edilen Eltuzu Eski Kaşar, Erzincan’ın yüksek rakımlı yaylalarında beslenen beyaz koyundan alının sütten yapılan Tulum Peyniri ve Çanakkale’nin Ezine İlçesi’nde getirilen Ezine peynirinden oluşan peynir tabağı bile Hacı Steak House kahvaltısının konsepti hakkında fikir vermeye yetiyor.

Kars Arpaçay İlçesi’ndeki dağ köylerinden alınan Organik Kars Balı, Cunda Adası’ndaki portakal bahçelerinden çiçek özlerini toplayan arıların yaptığı, yörede şifa balı olarak bilinen Portakal Balı, Tahin Pekmez, Yaban İnciri Reçeli ve Avokado Macunu Hamsiköy Tereyağı ve Organik Manda Kaymağı ile buluşuyor.

KAYSERİ KAHVALTI MEKANLARI

Sıcaklardan Helllimli Fıstıklı Sucuk, Füme Et, Hamsiköy tereyağı – çeçil peyniri – organik mısır unundan hazırlanmış Kuymak ve isteğinize göre hazırlanmış omleti, Mersin yöresine ait bir bazlama olan Yörük Sıkması tamamlıyor.

8 yaşa kadar olan çocukların ücretsiz olarak keyfini sürebileceği bu kahvaltıya sınırsız çay, sınırsız taze meyve suyu ve istediğiniz kahve çeşidi de sınırsız olmak üzere kişi başı 55 TL, 8-12 yaş arası çocuklarınız için 15 TL ödemeniz gerekiyor. Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

Kayseri’de bu kalitede bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler için gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

KAYSERİ’DE KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

HACI STEAK HOUSE RESTAURANT

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Mevlana Cd. No:21, 38280 Talas/Kayseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir