Taksim’den Atatürk Havalimanı’na Metro ve Havataş ile Nasıl Gidilir?

TAKSİM’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA HAVATAŞ İLE NASIL GİDİLİR?

Avrupa yakasından Atatürk Havalimanı’na en kısa yoldan gitmek için yoğun trafik saatleri içerisinde değilseniz,Taksim’den sabah 04:00’dan gece 01:00′ kadar yarım saatte bir kalkan  Havataş servislerine binip havaalanına ulaşmak en mantıklı seçenektir. Taksim’den Atatürk Havalimanı’na giden Havataş servis saatleri için tıklayın.

TAKSİM’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA METRO İLE NASIL GİDİLİR?

Eğer trafiğin yoğun olduğu saatlerde Taksim’den Atatürk Havalimanı’na gitmeniz gerekiyor ise, Taksim’den Hacıosman-Yenikapı metro hattındaki metro ile Yenikapı’ya kadar gidip, buradan Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattına geçiş yapabilir, Atatürk Havalimanı’na en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’nun sefer saatleri için tıklayın…

 

TAKSİM’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA METROBÜS İLE NASIL GİDİLİR?

Taksim’den Hacıosman-Yenikapı metro hattındaki metro ile Zincirlikuyu metro istasyonunda metrobüs hattına geçiş yapabilir, buradan Ataköy- Şirinevler metro durağında Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattına geçebilirsiniz. Ama direkt metro ile gidebilmek varken metro + metrobüsle gitmek hiç mantıklı bir seçenek değildir.

 

 

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Marmaray, Metrobüs ve Havataş ile Nasıl Gidilir?

Atatürk Havaalanı’na Metro ve Metrobüs ile Nasıl Gidilir?    

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir