Atatürk Havaalanı’na Marmaray ile Nasıl Gidilir?  

ATATÜRK HAVALİMANI’NA MARMARAY İLE ULAŞIM

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Marmaray hattına yakın olanlar ya da kolaylıkla ulaşabilenler için Atatürk Havalimanı’na Marmaray ile gitmek en kolay ve en hızlı yöntemdir. 

AVRUPA YAKASI’NDAN ATATÜRK HAVALİMANI’NA MARMARAY İLE NASIL GİDİLİR?

Avrupa yakasındakilerin Marmaray hattını kullanarak Atatürk Havalimanı’na gidebilmesi için  Sirkeci’ye gelmeleri gerekmektedir. Sabah 06:00’dan Akşam 24:00’e kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştiren Marmaray hattının Sirkeci durağından binip Yenikapı’ya kadar giderek, buradan Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na geçiş yapabilir, Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’nun sefer saatleri için tıklayın…

ANADOLU YAKASI’NDAN  ATATÜRK HAVALİMANI’NA MARMARAY İLE NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Marmaray ile gitmek de oldukça zaman kazandıran bir yöntemdir. Kadıköy’den Kadıköy-Kartal metro hattını kullanıp Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Sabah 06:00’dan Akşam 24:00’e kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştiren Marmaray hattına geçiş yapabilir, Marmaray’dan Yenikapı’da inerek Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metrosu ile Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Bu güzergah Kadıköy-Kartal Metro Hattı’na yakın oturan Anadolu Yakası sakinleri için de Atatürk Havalimanı’na ulaşmak için en mantıklı yöntemdir. Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’nun sefer saatleri için tıklayın…

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

 

Atatürk Havaalanı’na Metro ve Metrobüs ile Nasıl Gidilir?    

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir