Sapanca Kahvaltı Mekanları, Maja Kırkpınar

İstanbul’a sadece 1.5 saat mesafedeki Sapanca Kırkpınar mevkiinde bulunan Maja Kırkpınar, Sapanca Gölü’nün kıyısında değil, direkt gölün üzerinde, sazlıklarla neredeyse iç içe bir kahvaltı keyfi sunuyor. Bölgedeki benzerlerine göre daha şık ve nezih bir ambiyansı olan Maja Kırkpınar, Sapanca’daki kahvaltı mekanları arasında bu anlamda bir adım öne çıkıyor.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Sapanca bölgesinde doğa içinde kahvaltı edilecek pek çok mekan var. Ancak pek çoğunda havalar güzelken çayır çimene yayılabiliyorken, soğuk havalarda sıkıcı iç mekanlara tıkılmak zorunda kalıyorsunuz. Oysa Maja Kırkpınar açılır kapanır cam sistemi sayesinde hava şartları nasıl olursa olsun göl kıyısında kahvaltı edebilme imkanı sağlıyor. Bana göre Maja Kırkpınar bu konuda ciddi fark yaratıyor.

Maja Kırkpınar’ın kahvaltı menüsü oldukça geniş. İyi kalitedeki şarküteri çeşitlerine, acuka, bal-kaymak, Nutella, menemen, güveçte sucuk ve sosis, pişi ve Boşnak böreği eşlik ediyor. Pek çok mekanda kahvaltıda sadece çay sınırsız olarak sunulurken, burada sınırsız kahve de kahvaltı ücretine dahil ediliyor. Ayrıca 1 bardak sıkma portakal suyu da dahil. 2020 yılı itibariyle Kişi başı 85 TL olan kahvaltıda çocuklar için 20 TL kuver ücreti talep ediliyor. 2 kişilik kahvaltı bizim gibi 2 çocuklu, 4 kişilik bir aileye bol bol yetiyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.Gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

MAJA KIRKPINAR
Soğuksu Mah. Melih Kibar Sahil Yolu Cad. Kırkpınar No:2, 54600 Sapanca/Sakarya

Diğer Maşukiye, Sapanca Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir