Sapanca Kahvaltı Mekanları, Maja Kırkpınar 2024 Kahvaltı Fiyatı

 İstanbul’a sadece 1.5 saat mesafedeki Sapanca Kırkpınar mevkiinde bulunan Maja Kırkpınar, Sapanca Gölü’nün kıyısında değil, direkt gölün üzerinde, sazlıklarla neredeyse iç içe bir kahvaltı keyfi sunuyor. Bölgedeki benzerlerine göre daha şık ve nezih bir ambiyansı olan Maja Kırkpınar, Sapanca’daki kahvaltı mekanları arasında bu anlamda bir adım öne çıkıyor.

Sapanca bölgesinde doğa içinde kahvaltı edilecek pek çok mekan var. Ancak pek çoğunda havalar güzelken çayır çimene yayılabiliyorken, soğuk havalarda sıkıcı iç mekanlara tıkılmak zorunda kalıyorsunuz. Oysa Maja Kırkpınar açılır kapanır cam sistemi sayesinde hava şartları nasıl olursa olsun göl kıyısında kahvaltı edebilme imkanı sağlıyor. Bana göre Maja Kırkpınar bu konuda ciddi fark yaratıyor.

Maja Kırkpınar’ın kahvaltı menüsü oldukça geniş. İyi kalitedeki şarküteri çeşitlerine, acuka, bal-kaymak, Nutella, menemen, güveçte sucuk ve pişi eşlik ediyor. Pek çok mekanda kahvaltıda sadece çay sınırsız olarak sunulurken, burada bir adet Türk kahvesi de kahvaltı ücretine dahil ediliyor.

MART 2024 yılı itibariyle kişi başı 450 TL olan kahvaltıda 0-7 yaş ücretsiz,  7 yaş üstü çocuklar için 50 TL servis ücreti talep ediliyor. 2 kişilik kahvaltı bizim gibi 2 çocuklu, 4 kişilik bir aileye bol bol yetiyor. Kahvaltı saat 15:00 a kadar devam ediyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için Türk kahvesine ek olarak tercihinize göre Nescafe,  Americano ya da Filtre kahve ikram ediliyor.

MAJA KIRKPINAR

Soğuksu Mah. Melih Kibar Sahil Yolu Cad. Kırkpınar No:2, 54600 Sapanca/Sakarya

0 (545) 281 45 55

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Diğer Maşukiye, Sapanca Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir