Polonezköy En İyi 3 Bungalov Otel ve 2024 Ücretleri

1 – PAMERA GARDEN, POLONEZKÖY

Pek çoğu Sapanca bölgesinde yoğunlaşmış Bungalov evler özellikle kısa hafta sonu kaçamakları için İstanbulluların tercihi oluyor.  Artık sadece şehir dışında değil şehrin içinde de tatil keyfi yaşatan bungalov evler gitgide çoğalıyor. Beykoz İlçesi’nde Polonezköy’ün yanı başında konumlandırılmış Pamera Garden da bunlardan biri. Pamera Garden sadece vagon bungalovlarda konaklamanın yanı sıra 2500 m2’lik yemyeşil bahçesinde serpme kahvaltı ve düğün organizasyonu hizmetleri de sunuyor.

Pamera Garden Güncel Konaklama Ücretleri, İletişim Bilgileri ve Fotoğraflar için tıklayın.

PAMERA GARDEN VAGON BUNGALOV

 

2 – YAKO HOUSE PARK, POLONEZKÖY

Son dönemde gitgide popülerleşen Tiny House yani Minik Ev trendinin Türkiye’deki temsilcisi Tiny House Türkiye bu konsepti deneyimleyebilmeniz için İstanbul’un arka bahçesi Polonezköy’deki 5000 m²’lik bir yeşil alanda konaklama hizmeti de sunuyor. Özel konseptte tasarlanan, dört bir yanı ağaçlarla çevrili Yako House & Park’ta her ihtiyacınızı karşılayan olanaklara sahip bu minik evlerde konaklayabilir, her hafta düzenlenen açık hava sineması gecelerinde içeceğinizi yudumlayabilir, nostaljik anılar biriktirebilirsiniz. Yako house’da evlilik teklifi de yapabilirsiniz.

Yako House Park iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

YAKO HOUSE PARK POLONEZKÖY

 

3 – KULİNDAĞ, BEYKOZ

Yıllardır İstanbulluların hafta sonunda orman içinde kahvaltı keyfi yapmak için tercih ettikleri Kulindağ  bungalov evlerde konaklama seçeneği ile ön plana çıkıyor. Sapanca bölgesinde yoğunlaşan bungalov evler kadar lüks olmasa da İstanbul’dan belediye otobüsü ile bile ulaşılabilir olması Kulindağ bungalov evleri oldukça cazip kılıyor.

Kulindağ iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

KULİNDAĞ BEYKOZ

 

İstanbul’a Yakın Doğa İçinde En Güzel 6 Tatil Oteli

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri | Gezenti Anne

İstanbul’a Yakın Hafta Sonu Gezilecek Doğal Yerler | Gezenti Anne

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir