Legoland İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Bilet Ücreti Nedir?

Forum İstanbul AVM’nin içerisinde 3000 m²’lik bir alanda konumlandırılmış LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul çocuklar eğlenirken öğrensin diyen ve onlarla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin favori mekanları arasında yer alıyor. 2 milyon LEGO® parçası ile hayallere sınır koymayan eğlence merkezi, yaratıcılığı ortaya çıkaran pek çok keyifli aktivite alanına sahip.

İstanbul’da çocuklarla gidilecek eğlenceli 40 mekandan biri olan eğlence merkezinin içerisinde Krallık macerası lazer oyunu, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® fabrika turu, atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve Aya Sofya, Boğaziçi Köprüsü, Galata Kulesi gibi yerel eserlerle birlikte Mısır Piramitleri, Big Ben, Eyfel Kulesi gibi tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği MINILAND bulunuyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

Lego fabrika turu sırasında ziyaretçiler kendi karakterlerini yaratıyor. Krallık macerası lazer oyunu alanında karanlık bir tünel boyunca trenle yolculuk yapılarak hapis olmuş prensesi kurtarılıyor, Merlin’in Çırağı’nda gökyüzünde dolaşırken ne kadar yükseğe çıkabildiğinizi görmek ve eğlence merkezinin geri kalanına yukarıdan bakmak için, çevirebildiğiniz kadar hızlı pedal çevirmeniz gerekiyor. Miniland’de ülkemizdeki ve dünyadaki simge yapıların lego hali hayranlık uyandırıyor. Legoland İstanbul’da ayrıca önceden süslenmiş parti odalarında doğum günü partileri de düzenlenebiliyor.

LEGOLAND İSTANBUL NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Legoland İstanbul Bayrampaşa’da Forum AVM’nin bünyesinde yer alıyor.

Anadolu yakasından toplu taşıma ile Legoland’e gideceklerin Marmaray ile Yenikapı’ya gelip burada Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattına geçiş yapması gerekiyor. Kocatepe metro istasyonunda indikten sonra 5-10 dakika yürüyerek Legoland’e ulaşılıyor.

Avrupa yakasından toplu taşıma ile Legoland’e gideceklerin metro ile Yenikapı’ya gelip burada Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattına geçiş yapması gerekiyor. Kocatepe metro istasyonunda indikten sonra 5-10 dakika yürüyerek Legoland’e ulaşılıyor.

LEGOLAND İSTANBUL 2024 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Yetişkin (18+ Yaş): 378 TL

Öğrenci (2–17  Yaş arası ): 378 TL

0–1 Yaş arası: Ücretsiz

Legoland’e her çocuk ziyaretçinin en az bir yetişkinle, her yetişkinin de en az bir çocuk ile giriş yapması gerekiyor.

LEGOLAND İSTANBUL AÇILIŞ KAPANIŞ (ZİYARET) SAATLERİ 

Legoland İstanbul haftanın her günü 10:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Son giriş saati: 17:15. Lego Satış Mağazasına merkeze giriş yapmadan da 10:00-19:00 saatleri arasında girilebiliyor.

LEGOLAND İSTANBUL FOTOĞRAFLARI

LEGOLAND İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kocatepe Mahallesi, Paşa Cd 5/5, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 444 3 253

 

İstanbul’da Çocuklarla Gidilecek 40 Yer 2024 Giriş Ücretleri

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir