Fethiye’de Çocuklu Ailelere Uygun Otel ve Tatil Köyü Tavsiyeleri

1 – LIBERTY HOTELS LYKIA

Fethiye’de çocuklara uygun otel ya da tatil köyü dendiğinde ilk aklıma gelen Liberty Hotels Lykia tam bir çocuk cenneti. Zaten üçü ısıtmalı sekiz adet havuzdan oluşan aquaparkının adı da Çocuk Cenneti. 0-6 yaş grubu iki çocuğun birden ücretsiz olduğu nadir otellerden. Bu yaklaşımları ile bile biz çocuklu aileler için varız diyorlar.

EN İYİ TATİL KÖYLERİ, TATİL KÖYÜ TAVSİYELERİ

Çocuk cennetinin güzelliğinin yanı sıra bu tesis hakkında aklımda kalan en belirgin iki özelliği turkuaz renkli muhteşem denizi ve de yine aynı muhteşemlikteki yemekleri. Liberty Hotels Lykia’da yemekler içerik ve lezzet anlamında gerçekten gittiğim diğer tesislere göre fark yaratıyor. Odalar oldukça fonksiyonel. Tesisin tek handikabı eğimli bir alana inşa edildiğinden yokuşları çıkabilmek için shuttle’a bağımlı kalınması. Gerçi o kadar sevimli bir shuttle ki çocuklar binmek için can atıyor…

 

Liberty Hotels Lykia detayları için tıklayın.

cocuk_dostu_tatil_koyleri_lykia_world

ÇOCUK DOSTU TATİL KÖYÜ LIBERTY HOTELS LYKIA

2 – EKOLOJİK OTEL YONCA LODGE, FETHİYE

Her şey dahil konseptli tatilleri sevmiyorsanız,
Denize sıfır, sessiz, sakin bir butik otel arayışındaysanız,
Çocuklarınızla birlikte doğayla iç içe, ekolojik bir tatil ilginizi çekiyorsa,
Size tam istediğiniz gibi bir butik otel önerim var;
Fethiye ile Göcek arasındaki Yanıklar köyünde, denize sıfır bir arazi içindeki 3 binada 14 odası olan bir butik otel olan YONCA LODGE.

Ege Akdeniz’de Çocuklu Ailelere Uygun Otel ve Tatil Köyleri listemizin ilki Yonca Lodge detayları için tıklayın.

FETHİYE’DE EKOLOJİK OTEL YONCA LODGE

YONCA LODGE BAHÇE

3 – TUI BARUT SENSATORİ, FETHİYE

Ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan Fethiye’de, Çalış Plajı’na yakın konumlandırılmış yepyeni bir tesis olan Barut Fethiye Sensatori, yaz tatillerinde önceliği konfor olanlar için çok iyi bir seçenek oluşturuyor. Oldukça modern dekore edilmiş, çocuklu aileler için özel tasarlanmış geçişli odaları, restoranları ve ortak kullanım alanları ile tesis misafirlerine hem tatil köyü keyfi hem de lüks otel konforu yaşatıyor.

Barut Fethiye Sensatori detayları için tıklayın.

FETHİYE’DE MODERN BİR TATİL KÖYÜ

TUI BARUT SENSATORİ FETHİYE

 4 – HILLSIDE FETHİYE

Gittiklerim içerisinde en muhteşem denize sahip tatil köyü. Kalemya koyunu çevreleyen tesiste yiyecekler de diğerlerine göre ciddi anlamda fark yaratıyor ancak ana restoranın oturma düzenini fazla iç içe bulduğumu belirtmeliyim. Lykia World gibi sadece yemekte alınan içeceklerin ücretsiz olduğu tam pansiyon plus konseptinde hizmet veren tesiste aqua park fasilitesi ve her yaştan çocuklar için çok başarılı kulüp aktiviteleri de mevcut…
cocuk_dostu_otel_hillside_fethiye

ÇOCUK DOSTU OTEL HILLSIDE FETHİYE

 

Fethiye Gezi Rehberi

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir