Florya’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Kaşıbeyaz Florya 2024 Menü Fiyatı

Avrupa’nın en büyük akvaryumu İstanbul Akvaryum’un yanıbaşında bulunan, Antep mutfağının öncülerinden Kaşıbeyaz Akvaryum, diğer Kaşıbeyaz şubelerinden farklı olarak, dev bir akvaryumun dibinde, ilgi çekici balıkları izleyerek kahvaltı etme imkanı sunuyor. Aynı zamanda terasında muazzam bir deniz manzarası da sunan Kaşıbeyaz Florya kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor.

KAŞI BEYAZ AKVARYUM KAHVALTISI 

Kaşıbeyaz Florya kahvaltısında bol malzemeli menemenden birbirinden lezzetli peynirlere, Antep yöresine özgü yeşil zeytinden kelle paça çorbasına, bayanların hemen yanı başınızda açtıkları gözlemelerden ev yapımı reçellere, klasik kahvaltılıkların yanında nohut dürümü, beyran çorbası gibi Antep’in yöresel lezzetlerine, sıcacık simit, poğaça, açma gibi hamur işlerinden kahvaltı keyfini güzel bir tatlıyla sonlandırmak isteyenler için de özel olarak yapılan Antep’in incilerinden katmere kadar tam 150 çeşit lezzet,  ister deniz manzarasına karşı, isterseniz de yemyeşil bir bahçede sunuluyor.

Saat 09.00’dan 13.00’e kadar süren açık büfe zenginliğindeki serpme kahvaltı MART 2024 itibariyle kişi başı 650 TL, 6-9 yaş arası yarı ücret alınıyor. 0-6 yaş arası ücretsiz.

KAŞIBEYAZ AKVARYUM ÇOCUK OYUN ALANI

Kaşıbeyaz Florya’nın çocuk oyun alanlarında çocukların eğitimli ablalar eşliğinde keyifli vakit geçirebilmeleri için A’dan Z’ye her şey düşünülmüş. 1-5 yaş grubu çocuklar için müzikli eğitici kitaplar, 1-8 yaş grubu için yaratıcı hobi enstrümanları, oyun tüneli… Çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak kanserojen madde içermeyen ve CE sertifikalı oyuncakların yer aldığı çocuk oyun alanı, günümüzün teknoloji çağı çocuklarına da hitap ediyor. Çocukların ister oyun alanında ister anne-babalarının yanında daha eğlenceli vakit geçirebilmeleri için yasaklı siteleri barındırmayan, özel güvenlik önlemli ve eğitici içeriklerin yer aldığı akıllı tabletler de bulunuyor.

KAŞIBEYAZ FLORYA OYUN ALANI

KAŞIBEYAZ FLORYA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Yeşilköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. 93/4, 34153 Bakırköy/İstanbul

Telefon: 0 (212) 910 01 01

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Florya’daki En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir