Ankara’ya Yakın En İyi Şömineli Otel ve Bungalov Evler

Hafta sonu şehrin kaosundan bir iki günlüğüne uzaklaşıp kendimizi doğanın kollarına atmak insanın ömrüne ömür katıyor. Kış aylarında özellikle şömineli oteller ve bungalov evler sıcak ve romantik ambiyansları sebebiyle daha da çok tercih ediliyor. Ankara’ya bir iki saat mesafede özellikle Bolu Abant Bölgesinde yoğunlaşan şömineli oteller ve bungalov evleri Gezenti Anne sizler için listeliyor.

 

1 – ABANT MASAL EVLERİ, BOLU

Yemyeşil bir doğa içinde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in dünyasında vakit geçirip Bilgin, Uykucu, Neşeli’nin evlerinde konaklamaya, sabah kuş sesleri eşliğinde tamamen doğal olan bir köy kahvaltısıyla güne başlamaya, kendinizi bir masalın içinde hissetmeye ne dersiniz?  Abant Masal Evler yılın her mevsimi farklı güzellikler sunuyor. Buraya ilkbaharda geldiğinizde doğanın uyanışını, rengarenk kır çiçeklerini ve tertemiz havasını hissedebilir, kışın geldiğinizde dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında şarap ve canlı müzik keyfi yapabilirsiniz.

Abant Masal Evler Konaklama Detayları ve Güncel Ücretleri için tıklayın.

ABANT MASAL EVLER

 

2 – HİNDİBA DOĞA EVİ, YEDİGÖLLER

Bolu Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi Doğanın kalbinde sessiz, sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek, şehrin kaosundan uzaklaşmak, toprağı ve rüzgarı hissetmek, ormanda yürüyüş yapmak, kamp ateşi başında sohbet etmek isteyenler için keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil hizmet veren tesiste 3 tane bungalov ev, 9 tane taş ev ve şömineli restoran alanı bulunuyor. Hindiba Doğa Evi İstanbul’a yaklaşık 3 saat, Ankara’ya ise yaklaşık 2 saat mesafede yer alıyor.

Hindiba Doğa Evi İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

YEDİGÖLLER HİNDİBA DOĞA EVİ

 

3 – GAZELLE RESORT, BOLU

Hem İstanbul’da hem Ankara’da yaşayanların kış aylarında tercih ettiği tatil bölgesi Abant’a yakın bir konumda yer alan Gazelle Resort yemyeşil bir meşe ormanının ortasında yer alıyor. Doğanın kalbinde olmayı seven ama lüksten vazgeçemeyenlere oldukça uygun bir konaklama seçeneği sunan Gazelle Resort’ta kış ortasında bile açık ve kapalı sıcak su havuzu keyfi yaşatan SPA, şömineli oturma alanları, tenis kortları, macera parkı, zipline ve çocuk oyun alanları da bulunuyor.

Gazelle Resort hakkında detaylar, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

GAZELLE RESORT

 

4 –  DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ, ANKARA

Pandemi sebebiyle daha da artan doğaya yönelme ve daha izole tatil yapma isteği Ankaralılar için geçerli. Ankara Çubuk ilçesindeki Yılmazköy’de yer alan Düş Yolcusu At Çiftliği hafta sonlarında doğa tatili yapmak isteyenler için hem şömineli ahşap bungalovlarda konaklama hem de at binme imkanı sunuyor. Tesiste hem konaklayanlar hem de dışarıdan gelenler için organik kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği sunan şömineli ahşap restoran da bulunuyor.

Düş Yolcusu At Çiftliği İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİ VE BUNGALOV EVLER

 

5 – LOTUS OTEL, ABANT

Bolu Abant bölgesinde doğa içinde, şömineli ve modern bir otel arayanlar için güzel bir alternatif olan Abant Lotus Otel Abant yolu üzerinde, Bolu merkeze 16 km, Abant’ a 15 km mesafede yer alıyor.  Modern ve şık dekore edilmiş odalar, yanı başında akan dere, huzur veren doğa manzarası, taş duvarlar, odunlar ve şömine Abant Lotus’u oldukça çekici kılıyor. Abant Lotus aslında mütevazi ve içten bir aile işletmesi. Butikliği ve sakinliği Abant Bölgesi’ndeki oteller arasında ön plana çıkıyor. Burada dört mevsiin her biri ayrı güzel. Kış mevsiminde kar, yaz mevsiminde başınızı çevirdiğiniz her yer yemyeşil. Sonbaharda ise ormanların rengarenk görüntüsü huzur ve mutluluk veriyor.

Abant Lotus hakkında detaylar, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

ABANT LOTUS OTEL

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir