Ankara’da Doğa İçinde Bungalov Evler, Düş Yolcusu At Çiftliği 2023 Fiyatı

Pandemi sebebiyle daha da artan doğaya yönelme ve daha izole tatil yapma isteği Ankaralılar için geçerli. Ankara Çubuk ilçesindeki Yılmazköy’de yer alan Düş Yolcusu At Çiftliği hafta sonlarında doğa tatili yapmak isteyenler için hem şömineli ahşap bungalovlarda konaklama hem de at binme imkanı sunuyor. Tesiste hem konaklayanlar hem de dışarıdan gelenler için organik kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği sunan şömineli ahşap restoran da bulunuyor.

DÜŞ YOLCUSU AT ÇİFTLİĞİNDE GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Yazın 5 adet kışın ise 4 adet bungalov evle hizmet veren tesiste orijinal şömineli odalarda 2 kişi konaklama ücreti Eylül 2023 itibariyle kahvaltı dahil 1900 TL. Daha küçük olan dağ evi ise 1400 TL.

Isıtma hem şömine hem de elektrikli ısıtıcı ile sağlanıyor. Evler gayet şık, hepsinin önünde büyük verandası, bahçesi, odalarda duşu tuvaleti, sıcak suyu, gayet konforlu semi ortopedik yatakları, kettle çay kahve yapma imkanı bulunuyor. Ödemenin tamamı yapılınca kesin rezervasyon yapılıyor. İptal etme durumunda para iadesi yok, hafta içi olarak bir ay içinde kullanılabiliyor. Kafe restoran mevcut.

DIŞARDAN YİYECEK İÇECEK KESİNLİKLE ALINMIYOR.🚫

 

Tesiste Gezenti Anne’yi Instagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

DÜŞ YOLCUSU ÇİFTLİĞİ FOTOĞRAFLAR

DÜŞ YOLCUSU ÇİFTLİĞİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Yılmaz Köy Mahallesi, No 55, Çubuk/Ankara

Telefon: 0 (532) 6161285

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 
Ankara’ya Yakın Bungalov Otel ve 2023 Konaklama Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir