Abant’ta Şömineli, Modern Otel, Abant Lotus Otel

Bolu Abant bölgesinde doğa içinde, şömineli ve modern bir otel arayanlar için güzel bir alternatif olan Abant Lotus Otel Abant yolu üzerinde, Bolu merkeze 16 km, Abant’ a 15 km mesafede yer alıyor.  Modern ve şık dekore edilmiş odalar, yanı başında akan dere, huzur veren doğa manzarası, taş duvarlar, odunlar ve şömine Abant Lotus’u oldukça çekici kılıyor. 

Abant Lotus aslında mütevazi ve içten bir aile işletmesi. Butikliği ve sakinliği Abant Bölgesi’ndeki oteller arasında ön plana çıkıyor. Burada dört mevsiin her biri ayrı güzel. Kış mevsiminde kar, yaz mevsiminde başınızı çevirdiğiniz her yer yemyeşil. Sonbaharda ise ormanların rengarenk görüntüsü huzur ve mutluluk veriyor.

Abant Lotus’un  modern, konforlu ve ahşap duvarlı  odalarının bazılarında şömine ve jakuzi de bulunuyor. Her sabah sunuluan taze, yöresel ve köy ürünleri ile hazırlanan Türk kahvaltısı ile güne başladıktan sonra size Abant ve Gölcük Gölleri’ni keşfetmek kalıyor.

ABANT LOTUS OTEL’DE KONAKLAMA ÜCRETLERİ NEDİR?

Abant Lotus Otel’de iki tek kişilik yatağın bulunduğu standart odalarda konaklama ücreti iki kişi için toplam 800 TL, çift kişilik geniş bir yatağın bulunduğu deluxe odalarda konaklama ücreti iki kişi için toplam 1000 TL, oda içerisinde orman manzaralı küvetin bulunduğu özel odalarda konaklama ücreti iki kişi için toplam 1200 TL.

ABANT LOTUS OTEL

Adres: Aşağı akçaalan mevkii, 14030 Bolu Merkez/Bolu, Türkiye

 

Telefon: +90 374 237 10 90

 

 

Abant Gölü Tabiat Parkı Giriş ve Otel Ücretleri | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir