Çatalca’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Flamingo Köy

İstanbul Avrupa Yakası’nda oturanlar için hafta sonları doğaya kaçış rotalarından biri olan Çatalca’da bulunan Flamingoköy hem bir doğal yaşam parkı hem de kahvaltı mekanı olarak hizmet veriyor. Flamingoköy kahvaltısı hafta içi serpme olarak, hafta sonu ise açık büfe olarak sunuluyor. Siz dere kenarında Flamingo köy kahvaltısının keyfini sürerken flamingolar da yanı başınızda sizlere eşlik ediyor.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

FLAMİNGOKÖY KAHVALTISI

Flamingoköy’de doğal ürünler kullanılıyor. Mevsimine göre sebze ve meyveleri dalından toplama imkanı bulunuyor. Serpme kahvaltıda peynir ve zeytin çeşitleri, domates soslu sosis, salam, sigara böreği, patates ve biber kızartması, söğüş tabağı, reçel ve bal kaymak bulunuyor. Kahvaltı tabağına tercihinize göre menemen veya sucuklu yumurta eşlik ediyor. Sınırsız çay da dahil olmak üzere Flamingo serpme kahvaltısı için kişi başı 50 TL ücret talep ediliyor. Hafta sonları sunulan açık büfe kahvaltının ise kişi başı ücreti 70 TL. Kahvaltı 9:00 ile 13:30 arasında servis ediliyor.

FLAMİNGOKÖY MİNİ HAYVANAT BAHÇESİ, ÇOCUK PARKI VE YUNUS GEZİNTİSİ

Flamingoköy’deki mini hayvanat bahçesinde flamingoların yanı sıra ördekler, kazlar, tavus kuşları, kuğular, sülünler, civciv ve tavuklar da bulunuyor. Çocuklu aileler için çocuk parkı da mevcut. Ayrıca derede yunuslarla gezme imkanı da bulunuyor. Flamingoköy hafta sonunu tatil havasında, doğanın kollarında geçirmek isteyen aileleri Çatalca’da bekliyor.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

 

FLAMİNGOKÖY İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Gökçeali Mahallesi, 34540 Çatalca/Istanbul, Turkey
TELEFON: +90 552 377 61 61

 

Çatalca’daki diğer kahvaltı mekanları ve fiyatları için tıklayın.

 

İstanbul’da Doğa İçindeki Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

2 Comments

  • gizem süngü dedi ki:

    kişi başı fiyat 70 tl olmuş, bir de ücreti girişte alıyorlar daha kahvaltı yapmadan! sahanda yumurta vs birşey istediğinizde de ekstra ücret talep ediliyor. 70 tl veriyorsun yumurta bile dahil değil bence çok saçma. kahvaltı kesinlikle doğal değil, marketten alınan ürünler. hiç memnun kalmadık, o kadar yolu boşuna teptik ve boşuna o kadar para verdik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir