Sapanca’da Huzur Dolu Bir Kahvaltı Mekanı, Beta Home Gölevi 2024 Kahvaltı Fiyatı

İstanbul’dan yaklaşık 1.5 saat uzaklıktaki Sapanca Gölü hafta sonu şehrin karmaşasından kaçıp kendini doğanın kollarına bırakmak isteyenlerin tercih ettiği destinasyonların başında geliyor. Sapanca Gölü kıyısındaki mekanlar ise uzun hafta sonu kahvaltıları için özellikle tercih ediliyor.

Çiçeği burnunda bir butik otel ve aile işletmesi olan göl kıyısındaki Beta Home Gölevi konaklama hizmetinin yanı sıra hafta sonu dışarıdan gelen misafirleri için kahvaltı hizmeti de veriyor. Ancak kahvaltı için mutlaka önceden rezervasyon yapmanız şart çünkü tüm malzemeler taze sunulabilmesi için gelecek misafir sayısına göre temin ediliyor.

BETA HOME GÖLEVİ SAPANCA

 

GÖL KIYISINDA BİR BAHÇE İÇİNDE KAHVALTI KEYFİ

Beta Home Gölevi’ne geldiğinizde sizi bahçede mekanın maskotu Boncuk karışılıyor. Siz göl kıyısında İnstagramlık fotolar çekerken Boncuk da paçanıza yapışıp oyun oynamak için can atıyor. Tertemiz havayı içinize çektikten sonra kurt gibi acıkan karınları bekleyen kahvaltı anne eli değmiş gibi olsa da Beta Home Gölevi kahvaltılarını bir anne değil bir baba hazırlıyor. Evet bir aile işletmesi olan mekanın işletmesini Şebnem Hanım yürütüyor olsa da mutfaktan eşi Doğan Bey sorumlu:)

BETA HOME GÖLEVİ MASKOTU BONCUK

 

BETA HOME GÖLEVİ KAHVALTISINDA NELER VAR?

Beta Home Gölevi kahvaltısında El açması ıspanaklı börek, tercihinize göre yağda yumurta ya da otlu peynirli omlet, ekmek üstü sucuk kaşar, Ezine beyaz peynir, Çerkez ya da dil peyniri, zeytin çeşitleri, fudge browni, portakallı milföy, ev yapımı reçeller, erken hasat zeytinyağlı domates, biber, salatalık tabağı, bal kaymak ve acıka yer alıyor. Yumurta Akseki yaylasındaki özel bir çiftlikten geliyor, tereyağı aynı yaylanın köy evlerinde yapılıyor. Peynirler de özel bir mandırada üretiliyor. Çay sınırsız olarak servis ediliyor. Sevdiğiniz çeşitlerden doyuncaya kadar tekrar sipariş vermeniz de mümkün.

Kahvaltının OCAK 2024  itibariyle güncel ücreti kişi başı 500 TL. 0-3 yaş arasındaki çocuklardan ücret alınmıyor. 

BETA HOME GÖLEVİ KAHVALTISI

 

BETA HOME GÖLEVİ

Adres: Rüstem Paşa Mahallesi, Sahil Caddesi No:222, Kırkpınar köyü, Sapanca

Telefon: +90 533 695 4579 | +90 532 776 42 07

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Doğa İçinde En Güzel 6 Tatil Oteli

İstanbul’a Yakın En İyi 25 Doğada Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir