Yılbaşı İçin Uygun Fiyatlı Hediyelik Bluetooth Hoparlör, Muicho 3.0

Muicho 3.0 Bluetooth Hoparlörler performansıyla olduğu kadar fiyatıyla da hediyelik arayanlar için süper bir seçenek.

Muicho ilk bakışta ne olduğunu anlamadığınız bir hoparlör. Ama bu bakış şüphe dolu bir bakış değil. Genellikle ilk olarak kalbinizi yumuşatan ve gülümseten şirin görünüşleri var.  Ne işe yaradıklarını anladıktan sonra çocuklarınıza, eş, dost, akraba çocuklarına alabileceğiniz süper bir hediye seçeneği olduğunu düşünüyorsunuz.  Tam kasaya doğru yönelirken aklınızda aniden başka bir soru beliriyor; Neden kendime de bir tane almıyorum?

Telefonunuza, tabletinize bilgisayarınıza bağlayıp yüksek ve kaliteli bir ses ile müzik dinleyebildiğiniz 6 farklı seçenekten oluşan bu rengarenk minikler gerçekten çok şirin ve orjinaller.

Elbette hepsi bu değil.  Paketi açtınız, ilk gözlem beklenenden daha küçük olması.  Hemen hemen bir yumurta büyüklüğünde ve çok hafif.  Bir montun cebinde hissedilmeyecek kadar minik.

Paketin içinde bir kablo ama bu bir şarj kablosu.  Bağlantı kablosu yok çünkü kablosuz olarak kullanıyorsunuz.  Adından da anlaşılacağı gibi 3. evrimini geçiren bu hoparlörler Bluetooth 5 donanımına sahip.  Yani bağlantı mesafesi ve ses aktarım kalitesi süper.

Zaten bir sonraki adımda bunu anlıyorsunuz.  Ürünü açtınız telefona bağladıktan sonra sırada ne var derken, boyundan beklenmeyecek güçte bir ses ile sizi gerçekten şaşırtıyor.

Üstelik bu minikleri ikili çalıştırmak da mümkün.  İki tane ürün aldınız. Bir ağ içinde iki hoparlör ve bir telefon birbirlerine bağlanıyor ve stereo olarak çalışıyorlar.  Küçücük bir şey, iki farklı noktadan stereo sesler veriyor…

Dahası, telefonla eller serbest modda konuşabiliyorsunuz, sesler telefonun megafonunda olduğu gibi aşırı tiz değil.

Son numarası ise tam bir bomba.  Telefonda müzik dinlerken modunu değiştiriyorsunuz ve fotoğraf moduna geçiyor.  Telefonun kamerasını açıp kendinize bakacak şekilde uzak bir noktaya koyuyorsunuz,  elinize hoparlör alıyor ve düğmesine bastıkça fotoğraf çekiyorsunuz.  Aile fotoğrafları için birebir. Kimsenin fotoğrafı çekmesi gerekmiyor…

45 dakikada şarj olabiyor ve 4 saat çalma süresi var. 

Siz de bu miniklerden edinmek veya hediye etmek isterseniz Turkcell, D&R ve Vakkorama mağazalarında mevcut.  Online almak isterseniz seçenekler daha fazla.  Ek olarak Trendyol, N11 ve Çiçeksepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

Unutmadan bir de Noel Baba versiyonu var.  Tam da Aralık ayında yılbaşı hediyesi olarak birebir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir