Viaport AVM Lunapark Nerede? Nasıl gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

Pendik’teki Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi olan Viaport  bünyesindeki Lunapark, indirimli alışveriş ile eğlenceyi birleştirmek isteyen çocuklu aileler için güzel bir seçenek oluşturuyor. Çarpışan arabalar ile çocukluğunuza dönebiliyor, Rocket ile adrenalin seviyenizi zorlayabiliyor, çuf çuf tren ile çocuklarınız ile neşeli vakit geçirebiliyorsunuz. Türkiye’nin en eğlenceli outleti Viaport Outlet Shopping, dev oyuncaklarıyla ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatıyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

VIAPORT LUNAPARK NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Viaport Outlet Alışveriş Merkezi Pendik’te İstanbul Ankara TEM otoyolunun yanı başında yer alıyor. Öyle ki Viaport Lunapark’taki eğlence üniteleri otoyolda seyahat edenler tarafından görülebiliyor.

Viaport Lunapark’a özel aracınız ile ulaşmak için TEM otoyolundan Sabiha Gökçen Havalimanı, Kurtköy çıkışından çıkmanız gerekiyor. Buradan Viaport tabelalarını takip etmeniz yeterli oluyor.

Kurtköy,Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Dudullu  ve Çekmeköy’den Viaport’a giden minibüsler de bulunuyor.

İETT otobüsleri ile Viaport’a ulaşmak için 132K, KM25, KM27, 16KH, 134 no’lu belediye otobüsü hatlarını kullanmanız gerekiyor.

VİAPORT LUNAPARK 2024 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Viaport Lunapark’ta herşey dahil bir giriş ücreti sistemi yok. Lunaparkların genelinde olduğu gibi giriş için çıkışta depozito iadesini alabileceğiniz kartlardan alıp kredi yükletmeniz gerekiyor. Her bir eğlence ünitesi ayrı ücretlendirilmiş, fiyatlar 100 ile 170 TL arasında değişiyor.

VİAPORT LUNAPARK’TA NELER VAR?

Viaport Lunapark’ta büyük çocuklar adrenalin tutkunu yetişkinler için Rocket, Ranger, Gondol, Robocop, Çılgın Sandalye, Sevimli Dragon, Familt Coaster, Çarpışan otolar, 360, Rock’n Roll gibi eğlence üniteleri, çocuklar için Çuf Çuf Tren, Carousel, Atlı Karınca, Samba Balon, Su Kanosu, Helikopter, Dönme Dolap, Uçak, Oyun alanı, Salto, Trambolin, Sekolin ve Kanguru gibi eğlence üniteleri bulunuyor.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

VİAPORT LUNAPARK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Yenişehir Mah., Dedepaşa Cad. No:19, 34912 Pendik/İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 216 696 10 01

İstanbul’da Çocuklarla Hafta Sonu Gidilecek 40 Yer ve 2024 Giriş Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir