TÜRK HAVA YOLLARI İLE UÇUŞ KOLAYLIĞI

TÜRK KAVA YOLLARI GÜVENCESİ İLE İYİ UÇUŞLAR

Hava yollarıyla sağlanan ulaşım 1. Dünya Savaşı sonrasında hızlı bir şekilde ivme kazanarak yükselişe geçmiştir. Ülkemizde bu gelişim ise Türk Hava Yolu şirketinin gelişimiyle sağlanmıştır. Kısa sürede hızla gelişen Türk Hava Yolu şirketi bugün Avrupa da en çok tercih edilen ve güvenilen 3. büyük şirket konumuna yükselmiştir. Türk Hava Yolları kısa sürede kazandığı bu güveni müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve son teknolojiyi büyümesine entegre eden bir vizyonla harmanlayıp hizmet kalitesini artırarak bu başarılara imza atmaktadır.
İç ve dış hatlarda kendisini kanıtlayan hava yolu şirketi 2008 yılında daha geniş kitlelere ulaşmak ve hizmet kalitesini artırmak adına Anadolu Jet markasını kurarak pazara yeni ve taze bir soluk getirmiştir. Anadolu Jet sayesinde, Ankara’nın Anadolu’nun birçok şehrine bağlanması, Türk Hava Yolu şirketinin omuzlarında ki yükü hafifletmekle birlikte, yolculara sunulan servisin sadeleşmesine katkıda bulunmuş ve ayrıca bu katkı da uçak bileti fiyatlarına olumlu sonuçlar şeklide yansımıştır.
Anadolu Jet’in kurulmasıyla birlikte uçuşlarda ki doluluk oranında %85’lik oranında bir artış gözlenmiştir. Anadolu’nun 45 iline yolcu taşıyan firma, son zamanlarda ki başarılarıyla kendisinden sıklıkla söz ettirmektedir. Uçmayan kalmasın sloganını benimseyen firma uygun fiyatlı bilet garantisini müşterilerine sunmaktadır.

TÜRK HAVA YOLLARI İLE UÇUŞ KOLAYLIĞI

Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş Türk Hava Yolu şirketi, uçuş işlemlerinde müşterilerine sağladığı kolaylıklar da alkışı hak etmektedir. Türk Hava Yolu şirketi internet sayfası üzerinden yapacağınız online check in işlemleri sayesinde hava limanında bekleme sürenizi en aza indirebileceğiniz gibi uzun ve sabırsız sıralara da maruz kalmamış olacaksınız. Ayrıca hava limanlarında bulunan kiosk üniteleri sayesinde de iç hatlar uçuşundan en fazla 45 dakika önce, dış hatlar uçuşundan da en geç 2 saat önce check in işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Böylece uçuş öncesi sağlamış olduğu bu kolaylıklar sayesinde uçuş sürecinizi hızlandırarak uçuş öncesi işlemleriniz için bekleme sürenizi kısaltmış olacaksınız.
Türk Hava Yolu şirketi 2008 yılında Star Alliance grubuna dahil olmuştur. Bu sayede müşterileri için geliştirmiş olduğu imkanlarını artırma politikasını izlemiştir. Özellikle sık sık uçan kişiler için bu durum oldukça avantajlı bir hal almaktadır. Aynı zamanda yaşlı, engelli, hamile ve hasta yolcular için oldukça esnek bir uçuş politikası gözetilmektedir.

TÜRK HAVA YOLLARI POPÜLER UÇUŞ NOKTALARI İLE HİZMETİNİZDE

Türk Hava Yolu şirketinin özellikle Avrupa da kazanmış olduğu başarılarına tüm hava yolları şirketleri içinden yapılan karşılaştırmalarda bu kadar kısa sürede hızlı bir yükseliş görülmemiştir. Bu hızlı yükselişi kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışının yanında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara atfetmek gerekmektedir.
İstanbul’un bulunduğu jeopolitik konum gereği ve Türk Hava Yolu şirketinin sergilediği üstün başarılarla genellikle Avrupa ülkelerine yapılan popüler uçuş noktaları İstanbul üzerinden günde birden fazla sefer şeklinde uçuş düzenlenebilmektedir. Avrupa da başta Londra, Paris, Milano ve Berlin olmak üzere Amerika da New York, Uzak Doğu ülkelerindeyse Tokyo en sık uçuş yapılan yerlerin başında gelmektedir. Afrika da Kahire’ye yapılan uçuşlar oldukça sık bir şekilde düzenlenmektedir.
Türk Hava Yolu şirketi düzenlediği ve iyileştirdiği fiyat politikalarıyla müşterilerine güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı uçuş imkanları sağlamaktadır. Türk Hava Yolu ile uçanların bir daha başka bir hava yolu şirketinden memnun kalmaları oldukça zor olmaktadır. Türk Hava Yolları , Anadolu jet ve diğer pek çok hava yolunun biletlerini satın alırken bizim size tavsiyemiz hem çok zaman kaybetmemeniz açısından hem de çok uğraş sarf etmemeniz için www.birucak.com internet sitesini tercih etmenizdir, birucak internet sitesinde pek çok hava yolunun uçak biletlerini bulabilir ve karşılaştırma yaparak size en uygun olan bileti hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir