Sapanca’da Yüzme Havuzlu, İzole Ağaç Ev, Çağlayan Bungalov

Bungalov ev dendiğinde ilk akla gelen yer olan Sapanca’da bulunan Çağlayan Bungalov İstanbuldere mevkiinde yer alıyor. Çağlayan Bungalov’un bölgedeki diğer bungalov evlerle kıyaslandığında öne çıkan 3 özelliği var.

YÜZME HAVUZLU, İZOLE VE BÜYÜK BUNGALOV EV

Birincisi buradaki bungalov evlerin bahçesinin etrafı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde çevrilmiş, misafirlerine daha izole bir ortam sunuyor. İkinci olarak bungalov evlerin önünde o eve özel yüzme havuzu bulunuyor. Son olarak da genelde 2 kişinin konaklayabildiği minik bungalov evlerin aksine burada 4 kişi konaklayabiliyor. Çağlayan Bungalov’un üst katında çift kişilik 1 yatak, alt katında oturma alanından ayrı bir odada, 2 ayrı tek kişilik yatak bulunuyor. Bu anlamda hem 2 çiftin konaklaması hem de büyük çocuklu 4 kişilik bir aile için ideal bir konaklama seçeneği oluşturuyor. 

Diğer bungalov evlerde olduğu gibi mutfak alanında kendi yemeğinizi hazırlamanız için gerekli herşey mevcut. Bahçedeki barbeküde mangal yapma imkanı da var. Kahvaltı isteğe bağlı olarak tesisten de sağlanabiliyor. Ücretsiz Wİ-Fİ mevcut.

BUNGALOV KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Çağlayan Bungalov’da havuzsuz dublexte 4 kişiye kadar konaklamalı gecelik toplam ücret 1250 TL, havuzlu dublexte 4 kişiye kadar konaklamalı gecelik toplam ücret 1600 TL, tesiste Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

ÇAĞLAYAN BUNGALOV’DAN FOTOĞRAFLAR

 

Çağlayan Bungalov Telefon No: 0 (532) 6087314 – 0 (530) 0945323

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve ücretleri için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir