Sapanca’da Nostaljik Köy Evi, Maşukiye Masal Evler

Maşukiye Masal Evlerde konaklayanlardan evlerin böcek ve örümcek içinde olduğuna dair gelen yorumlardan ötürü burayı artık tavsiye edemiyorum.

 

Sapanca bölgesinde bulunan pek çok bungalov eve alternatif olarak bambaşka bir konseptteki nostaljik bir köy evinde konaklamaya, çayınızı sobada demleyip, yer sofrasında kahvaltı yapmaya, siyah beyaz televizyon izleyip ahşap karyolada yatmaya ne dersiniz?

Maşukiye Alabalık tesislerine sadece 1 kilometre mesafede yer alan Mavi Masal Ev sizi 80 li yıllara, işte böyle nostaljik bir köy evine ışınlıyor. Mavi Masal Ev’de çevreden oldukça izole olan evinizin önündeki salıncakta sallanıp, bahçesinde mangal yapma imkanınız da bulunuyor. 

Isınma şömineli soba ile sağlanıyor. Soba için kullanacağınız odunları tesis size veriyor. Mutfakta yemek hazırlamanız için gerekli mutfak eşyası mevcut, yer sofrasında yemek benim için fazla iddialı derseniz normal masa da bulunuyor. Evin içinde çalışan 78 model bir radyo, üzeri dantelle örtülü çalışan siyah beyaz bir televizyon ve gaz lambası da var.

MAVİ MASAL EV FOTOĞRAFLARI

MAŞUKİYE MASAL EVLER’DE KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Normalde 4 kişinin, yer yatağı eklendiğinde ise 5 kişinin kalabileceği Mavi Masal Ev’de bir gece konaklamak için toplam 450 TL ödemeniz derekiyor. Tesis bünyesinde daha geniş olan ve daha modern bir dekorasyona sahip bir de Kırmızı Masal Ev bulunuyor. 10 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan Kırmızı Masal Ev’de konaklama ücreti ise gecelik toplam 750 TL. Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

KIRMIZI MASAL EV FOTOĞRAFLARI

MAŞUKİYE MASAL EVLER

TELEFON NO: 0 (541) 1416041

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve ücretleri için tıklayın.

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir