Sapanca’da Minik Ağaç Evlerde (Tiny House) 2023 Konaklama Ücretleri

AZ EŞYA, AZ İNSAN ÇOK HUZUR…

Son dönemde pandeminin de etkisiyle hafta sonu ulaşılabilecek mesafede, doğa içinde konaklama seçenekleri gitgide popüler oldu. İstanbul’a en yakın doğal destinasyonlardan biri olan Sapanca bölgesinde ormanlık alanlardaki villalarda konaklama ile başlayan süreç bungalov evler ve modern çadırlarla devam ediyor. Şu sıralarda minimalist ve doğaya dönük yaşam için yeni bir alternatif olan Tiny House (Minik Ev) konsepti de haftasonu tatilleri için yeni bir alternatif oluşturuyor.

Tiny House konseptini bu bölgedeki öncüsü olan Butik Evler Sapanca misafirlerine küçük alanda büyük mutluluklar vadediyor.

Sapanca Göl kıyısına yürüyerek 10 dakika mesafede bulunan Butik Evler Sapanca’ya İstanbul’dan özel aracınızla yaklaşık 1.5 saatte ulaşılıyor. Tesis Kartepe’ye 9 km, Maşukiye’ye, ATV ve safari aktivitelerine 6 km mesafede yer alıyor.

TINY HOUSE’UN İÇERİSİNDE NELER MEVCUT?

36 metrekare boyutundaki bu minik evlerin minik asma katında çift kişilik bir yatak, giriş katında ise tam donanımlı bir mutfak, oturma grubu ve banyo bulunuyor. Tiny Houselarda ısıtma ve soğutma klima ile sağlanıyor. Zaten ev o kadar minik ki başka bir ısıtma yöntemine gerek de kalmıyor.

Tiny House’un mutfağında yemek hazırlamanızı sağlayacak tüm ekipmanlar mevcut. Her öğünü kendiniz hazırlama imkanı sunuluyor. Hazırladığınız yemekler evin kendisi gibi minnak olan balkonunda yenebiliyor. 

Ücretsiz WI-FI bulunan evlerde havanın durumuna göre ister yatağınızda ister de bahçenizde projeksiyonda  film & dizi keyfi yapmanız da mümkün. Ev tadında otel konforu yaşayabileceğiniz tiny house’da havlu ve nevresim hizmeti mevcut.

 

TINY HOUSE’LARDA GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

EYLÜL 2023 İTİBARİYLE;

Tiny House’larda 1 gece konaklamak için iki kişi toplam kahvaltı dahil 4000 TL ödemeniz gerekiyor. 

 

BUTİK EVLER SAPANCA

Rüstempaşa, İpek Yolu Cd., 54600 Sapanca/Sakarya

0 (552) 607 18 86

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve ücretleri için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir