Sakarya Dağevim Bungalov Evler ve 2023 Konaklama Ücretleri

2017 yılında hizmet vermeye başlayan Dağevim Sakarya, Sakarya iline bağlı Geyve ilçesinin Kızılkaya köyünde yer alıyor ve bölgedeki keşif alanlarından Doğançay şelalesine 4 km mesafede bulunuyor. 630 m rakımdaki 4 adet bungalov evden oluşan tesis kışın eşsiz kar manzarası, yazın ise serinliği ile doğaseverlere keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

 

İstanbul’a yaklaşık 2 saat mesafede bulunan Dağevim Sakarya’da restoran hizmeti yok. Gelmeden önce market alışverişinizi yapmanız gerekli. En yakın market 11 km mesafede. Evde mutfak ve gerekli tüm mutfak ekipmanları mevcut. Bungalov evlerde günlük yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız, TV, bulaşık makinası, çamaşı makinası, buzdolabı gibi herşey var. Isıtma evlerdeki şömineli sobalarla sağlanıyor. Toplu taşımanın olmadığı tesise sadece özel aracınız ile gelinebiliyor. Yolun son 2 kilometresi stabilize.  Bölgede doğa yürüşleri yapabileceğiniz rotalar bulunuyor.

 

SAKARYA DAĞEVİM KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak bulunan 3 kişi kapasiteli Piramit Evim 1’in gecelik konaklama ücreti toplam 650 TL, (İki kişi kalırsanız 550 TL), Bir adet çift kişilik ve iki adet tek kişilik yatak bulunan 4 kişi kapasiteli 2 katlı Piramit Evim 2’nin ve Engelsiz Evim’in gecelik konaklama ücreti toplam 750 TL,5 kişi kapasiteli Dağ Evim’in gecelik ücreti ise 850 TL. 12 yaş altı çocuklardan ücret alınmıyor. Bölgeden sorumlu Asayiş jandarma komutanlığı kararıyla 2 kişilik bay bayan konaklamalarda evlilik zorunluluğu bulunuyor. Rezervasyon Airbnb üzerinden yapılıyor.

 

SAKARYA DAĞEVİM FOTOĞRAFLARI

 

İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir