Reşitpaşa’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Reşitpaşa’da çocuklar için hazırladıkları atölyeler eşliğinde sıradışı bir kahvaltı konseptine imza atan Bee Eat Play Love’da iki kişilik sunulan Aheste kahvaltı ve poşe yumurtalı, çıtır kinoalı, avokadolu kahvaltı salatası çok seviliyor.

BEE EAT PLAY LOVE KAHVALTI ÇEŞİTLERİ VE ÜCRETLERİ

Aheste kahvaltıda Ezine beyaz peynir, eski kaşar, isli çerkez peyniri, cevizli Girit ezme, taze meyveli, ballı tatlı lor, kızarmış köy peyniri, Ajvar, taze naneli ve fesleğenli domates salatalık, marine zeytinler, zahter, taze chilli ve kekikli zeytinyağı, manda kaymağı, süme çiçek balı, kireçte çıtır kabak ve süzme yoğurt, çifte kavrulmuş tahin pekmez ve simir kıtırı ve ev yapımı reçeller sunuluyor. Aheste kahvaltıdaki pek çok yöresel lezzet Türkiye’nin farklı yörelerinden geliyor. Sadece 2 adet çayın dahil olduğu bu kahvaltı için (ki bence çay sınırsız olmalı) iki kişi için toplam 340 TL ödemeniz gerekiyor.

Bee Eat Play Love’da serpme olarak sunulan Aheste Kahvaltı dışında Poşe yumurtalı, çıtır kinoalı, avakadolu kahvaltı salatası, Ezine peyniri, domates, sivri biber, siyah zeytin, taze kekikten oluşan Simitli kahvaltı salatası, kruvasan arasında sunulan eski kaşar + avokado + domates + zeytin, tatlı lor + karadut reçeli, füme antrikotlu çırpılmış yumurta gibi seçenekler de bulunuyor.

Kahvaltı salı günleri hariç her gün  09:00 – 14:00 arası servis ediliyor.

ÇOCUK OYUN ALANI VE ÇOCUK ATÖLYELERİ

Bee eat play love’da çocuklar için oyun atölyesinde farklı oyun köşeleri ve ayrıca mini bir kütüphane var. Oyun alanı kullanımı ücretli ve saatlik ücreti ilk saat için 75, diğer saatler için 50 TL. Kafe kısmında yapacağınız 125 TL ve üzeri harcamalarda çocuk oyun alanı kullanımı %50 indirimli oluyor.

Bee eat play love’da faaliyet atölyeleri de bulunuyor. Atölye öğretmeni eşliğinde bir çok farklı temada çalışmalar hazırlanıyor. 18 aydan 12 yaşa kadar uzanan bir yaş aralığı bulunuyor.

Atölyeler salı günü hariç her gün 09:00’dan 17:00’ye kadar her saat başı yapılıyor. Çarşamba ve cuma günleri 18-36 ay grubu için 10:30 ve 16:30’da 45 dakika süren messy art atölyesi yapılıyor. Pandemi dolayısıyla atölye katılımı maksimum 5 çocukla sınırlandırılıyor.

BEE EAT PLAY LOVE

Tuncay Artun Cad. Bayram Sok. No:13 Reşitpaşa / Sarıyer

0 (212) 3233771

Avrupa Yakası En İyi Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir