Marmaris Merkeze Yakın Otel Tavsiyesi, JDW DESIGN HOTEL

Tatilini Marmaris’in merkezinde geçirmek, gündüz Marmaris merkezden Siteler’e kadar uzayıp giden uçsuz bucaksız kumsalda denize girip akşam da Marmaris Marina’da dolaşıp kafe ve restoranlarında yiyip içmek isteyenler için fiyat performans oranı oldukça iyi Marmaris merkeze yakın bir otel tavsiyem var. Siteler mevkiinde konumlandırılmış olan JDW Design Hotel misafirlerini oldukça modern bir dekorasyona sahip odalarında ağırlıyor.

 

Geçtiğimiz yıl, ‘Luxury Design Hotel Of The Year’ (Yılın Lüks Dizayn Oteli) ödülünü alan JDW Design’da sabahlar kahvaltı salonunda servis edilen açık büfe kahvaltı ile başlıyor. Kişiye özel hazırlanan omlet, meyve çeşitleri ve fırından çıkan kruvasan vb. lezzetler kahvaltıda ön plana çıkıyor. Gün içinde otele 3 dakika yürüyüş mesafesindeki Marmaris Siteler Plajı’nda denize girilebileceği gibi otelin mini havuzunda sakin bir gün geçirmek de mümkün.

 

Öğle ve akşam yemekleri JDW Design Otel’in kafe restoranında alakart olarak servis ediliyor. Bu alanda sakin bir müzik eşliğinde içeceğinizi yudumlayabileceğiniz bir bar da bulunuyor.

JDW Design Otel Marmaris merkezinde, butik bir otelde, koşuşturmadan uzak, sakin ve bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

 

JDW DESIGN HOTEL

Siteler Mh., 238. Sk. No:3, Muğla, Turkey

Gün içinde otele 3 dakika yürüyüş mesafesindeki Marmaris İçmeler Plajı’nda denize girilebileceği gibi otelin mini havuzunda  sakin bir gün geçirmek de mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir