Moda’da Munis Bir Kahvaltı Mekanı, Munis Cafe

Munis Moda ve Munis Bahçe kalıcı olarak kapatılmıştır.

Kadıköy Moda kahvaltı mekanları arasındaki son keşiflerimden Munis Moda ismi gibi munis genç bir sanatçı çiftin sahip olduğu, çiçeği burnunda bir moda kafesi.

Ressam Elif Tutka ve oyuncu eşi Mert Denizmen  dostlarına ve diğer insanlara ulaşabilecekleri, hem maddi hem de manevi getirisi olacak bir mecraya ihtiyaç duymuşlar. Oyunculuk ve ressamlık dışında en iyi yaptıkları diğer iş kendilerine ve arkadaşlarına kahvaltı hazırlayıp, uzun oturmalar eşliğinde paylaşımlar yapmak olduğu için bütçeleri dahilinde, mutfaklarını ve salonlarını Moda‘nın en güzel sokaklarından biri olan Nene Hatun Sokak’a taşımışlar.

Elif sanat üretimimin bir kısmına Mûnis‘te devam ediyor, insanlarla iç içe resim yapmak ona çok keyif veriyor. Oyuncular ve sanatçılarla dolu olan çevreleri de bir çok sanatçı dostlarının eli değmiş Munis Cafe’nin atmosferine taptaze bir nefes katıyor.
Munis kahvaltı’da Ezine beyaz peynir, üç yıl eskitilmiş havran tulum peyniri, dil peyniri, taze kaşar, Gemlik zeytini, karma yeşil zeytin, Nutella, ev yapımı fıstık ezmesi, acuka, Akçay kaşar loru üzerine vişne reçeli, Van çiçek petek balı, nar ekşili taze nane, domates salatalık, ceviz, kuru kayısı, kendi közledikleri patlıcanlar, kızarmış sosis, yumurtalı ekmek, arzunuza göre sahanda ya da haşlanmış olarak yumurta sunuluyor. İki kişilik serpme kahvaltının ücreti sınırsız çay da dahil olmak üzere toplam 82 TL. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.
MUNİS MODA
Osmanağa Mah. Süleyman Paşa Sok. No:14 Kadıköy
0 (531) 251 51 61

Kadıköy Moda’daki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir