Maşukiye Masalköy Macera Park ve Uçan Bisiklet

Enfes bir manzara eşliğinde gökyüzünde bisiklet sürme deneyimine ne dersiniz?

Kartepe, Maşukiye ve Yuvacık civarı doğa içinde köy kahvaltısı ve alabalık konseptinin yanı sıra son dönemde ATV safari ve Zipline gibi outdoor aktiviteler ile de ön plana çıkıyor. Malum sürekli yemek yemek olmuyor, yemeden önce yakmak da gerekiyor:)  Bölgede bu etkinlikleri yapabileceğiniz pek çok tesis bulunuyor. 

Maşukiye’de Alabalık Tesislerinin bulunduğu bölgenin hemen üzerinde, Kartepe yolunda yer alan Masalköy Macera Park ise outdoor aktivitelere yeni bir soluk getirmiş. Bu tesiste enfes bir manzara eşliğinde gökyüzünde bisiklet sürülüyor.

Masalköy Macera Park’ta Uçan Bisiklet’in (Zipbike) yanısıra, Zipline, At gezisi, Atış Poligonu, Çarpışan Bot, Trambolin, ATV Safari (Arazi Aracı) ve UTV Safari (ATV’nin daha büyük ve direksiyonlu olanı) gibi heyecan verici aktiviteler de bulunuyor. Aktiviteler her yaştan macerasever için uygun, düğün günü Zipline yapan gelin ve damata bile rastlanıyor.

Çocuklar gölet üzerinde çarpışan botlarla gezmeyi, Zipbike’ı ve trambolini özellikle seviyor. ATV ve UTV Safari hariç tüm aktivitelerin kişi başı güncel ücreti 25 TL. ATV için 150 TL, UTV için 250 TL ödemeniz gerekiyor. 

İyi haber şu ki Masalköy Macera Parkı ATV ve UTV için  Gezenti Anne takipçilerine 50 TL indirim uyguluyor.

MASALKÖY MACERA PARKI

Çınarlı Mahallesi, Kartepe Cd. No:11-1, 41295 Kartepe/Kocaeli

0 (554) 817 65 19

 

İstanbul’a Yakın Hafta Sonu Gezilecek Doğal Yerler | Gezenti Anne

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir