Kuruçeşme’de Bir İstanbul Klasiği, AŞŞK KAHVE

Ortaköy Kuruçeşme hattında, Boğaz kıyısında nezih ve keyifli bir kahvaltı mekanı arayanlar için tavsiye edebileceğim AŞŞK CAFE kızarmış hellim, acuka, sucuk, otlu lor, ev yapımı vişne, ayva ve kızılcık reçeli, Datça’dan gelen organik zeytin-zeytinyağı-bal-kaymak gibi fark yaratan lezzetlerin de bulunduğu EV KAHVALTISI çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Boğaz ile iç içe, hem şık, hem romantik hem de masal gibi dekore edilmiş bahçesi ile AŞŞK KAHVE Kuruçeşme’de Kahvaltı Nerede Yapılır? sorusuna cevap oluyor.

AŞŞK CAFE

Aşşk Kafe’de kahvaltı çeşitleri alakart olarak sunuluyor. Yani fiks bir fiyat ödeyip masa donatmıyor, menüden sadece istediklerinizi sipariş edip, sipariş ettiğiniz kadarı için ödeme yapıyorsunuz.

Mayıs 2023 itibariyle menü fiyatlarından örnek vermek gerekirse;

Domates, salatalık, beyaz peynir, otlar, zeytin, hellim, avokado,  eski kaşar, kızarmış köy ekmeği ve haşlanmış yumurtadan oluşan Jetgiller kahvaltısı (207 TL), kızarmış hellim peyniri (79 TL), Datça bal-kaymak (88 TL), menemen (93 TL), sucuk (83 TL) ile iki kişilik paylaşımlı mini bir Türk kahvaltı sofrası oluşturabileceğiniz gibi biriniz Füme dil ve dil peynirli kruvasan (135 TL) , diğeriniz ise 7 tahıllı ekmekli, zeytin yağlı, kuru domatesli ve peynir karışımlı Meşşk Tost (113 TL) seçerek daha Avrupai de takılabiliyorsunuz.

Aşşk Kahve hem ambiyansı hem manzarası hem de lezzetleriyle İstanbul’da yaşayanların mutlaka uğraması gereken mekanlar listesinde bulunuyor. İstanbul’un en güzel yerleri olan Kuruçeşme’de, Boğaz kenarında, AŞŞK KAFE’de yapılan bir kahvaltı güne muhteşem bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

AŞŞK KAHVE
Muallim Naci Cad. No:64/B Kuruçeşme, Beşiktaş, İstanbul
0 212 265 4734

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir