Kuruçeşme’de Bir İstanbul Klasiği, AŞŞK KAHVE 2024 Kahvaltı Fiyatı

Ortaköy Kuruçeşme hattında, Boğaz kıyısında nezih ve keyifli bir kahvaltı mekanı arayanlar için tavsiye edebileceğim AŞŞK CAFE kızarmış hellim, acuka, sucuk, otlu lor, ev yapımı vişne, ayva ve kızılcık reçeli, Datça’dan gelen organik zeytin-zeytinyağı-bal-kaymak gibi fark yaratan lezzetlerin de bulunduğu EV KAHVALTISI çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Boğaz ile iç içe, hem şık, hem romantik hem de masal gibi dekore edilmiş bahçesi ile AŞŞK KAHVE Kuruçeşme’de Kahvaltı Nerede Yapılır? sorusuna cevap oluyor.

AŞŞK CAFE

Aşşk Kafe’de kahvaltı çeşitleri alakart olarak sunuluyor. Yani fiks bir fiyat ödeyip masa donatmıyor, menüden sadece istediklerinizi sipariş edip, sipariş ettiğiniz kadarı için ödeme yapıyorsunuz.

Mart 2024 itibariyle menü fiyatlarından örnek vermek gerekirse;

Domates, salatalık, beyaz peynir, otlar, zeytin, hellim, avokado,  eski kaşar, kızarmış köy ekmeği ve haşlanmış yumurtadan oluşan Jetgiller kahvaltısı (456 TL), kızarmış hellim peyniri (145 TL), Datça bal-kaymak (180 TL), menemen (260 TL), sucuklu yumurta (275 TL) ile iki kişilik paylaşımlı mini bir Türk kahvaltı sofrası oluşturabileceğiniz gibi biriniz Füme dil ve dil peynirli kruvasan (318 TL) , diğeriniz ise 7 tahıllı ekmekli, zeytin yağlı, kuru domatesli ve peynir karışımlı Meşşk Tost (276 TL) seçerek daha Avrupai de takılabiliyorsunuz.

Aşşk Kahve hem ambiyansı hem manzarası hem de lezzetleriyle İstanbul’da yaşayanların mutlaka uğraması gereken mekanlar listesinde bulunuyor. İstanbul’un en güzel yerleri olan Kuruçeşme’de, Boğaz kenarında, AŞŞK KAFE’de yapılan bir kahvaltı güne muhteşem bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

AŞŞK KAHVE
Muallim Naci Cad. No:64/B Kuruçeşme, Beşiktaş, İstanbul
0 212 265 4734

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Avrupa Yakasında Boğaz’da En Güzel 15 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir