Şişli’de Yöresel Antakya Kahvaltısı, Hadika Kahvaltı Evi 2023 Menü Fiyatı

İstanbul’da her dönem rağbet gören yöresel kahvaltının Şişli temsilcilerinden Hadika Kahvaltı Evi haftanın her ünü Antakya kahvaltısı sunuyor. Hadika kahvaltısı tamamen ev yapımı ve doğal ürünlerden oluşuyor. Kahvaltıdaki ürünlerin bir kısmını mekanın işletmecisi Sevgi hanımın annesi yapıyor, bir kısmı ise Antakya’dan geliyor. 

Hadika Kahvaltı Evi’nde peynirler de dahil olmak üzere market ürünü kullanılmıyor. Kabak tatlısı, tuzlu yoğurt, halhalı zeytini, sürk, ceviz reçeli favori lezzetlerden, kızarmış Antakya peyniri özellikle çok beğeniliyor. Serpme olarak sunulan kahvaltıda Zeytin çeşitleri, muhammara, tuzlu yoğurt, kirece yatırılmış kabak tatlısı, ceviz reçeli, kuru domates salatası, toz zahter-zeytinyağı, mevsim meyvesinden yapılan bir adet reçel, bal-kaymak, peynir tabağı, söğüş tabağı, meyve tabağı, Tandırda pişen biberli ekmek,omlet ya da sahanda yumurta olmak üzere 10 çeşit ürün bulunuyor.

Hadika Antakya kahvaltısı için sınırsız çay da dahil olmak üzere Eylül 2023 itibariyle kişi başı 400 TL ödemeniz gerekiyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi Instagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor.

 

HADİKA ANTAKYA KAHVALTISI

HADİKA KAHVALTI EVİ

 

HADİKA KAHVALTI EVİ

ADRES: Meşrutiyet, Ebe Kızı Sokağı No: 16/40, 34363 Şişli/İstanbul

TELEFON: 0 (542) 423 45 21

 

Avrupa Yakası En İyi 30 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir