Korupark’ta Kahvaltı Nerede Yapılır? Midpoint Bursa

İlk şubesi 2002 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde açılan Midpoint şu an Türkiye’nin 7 farklı şehrindeki 34 şubesinde misafirlerini ağırlıyor. Ulaşılabilir fiyatlarda, geniş yelpazede bir menüye sahip Midpoint gerçekten de Türkiye’de cafe restoran zinciri dendiğinde ilk akla gelen marka.

Hem şık hem de modern bir dekorasyona sahip, günün her saati hizmet veren Midpoint şubeleri kahvaltı sever erkenci kuşlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Korupark AVM’de yer alan Midpoint’in Bursa Şubesi de hem geniş iç mekanı ve hem de modern dekorasyonu ile ön plana çıkıyor.

Midpoint kahvaltı menüsünde tek kişilik kahvaltı, çift kişilik kahvaltı, omlet çeşitleri, tost çeşitleri gibi farklı kahvaltı seçenekleri bulunuyor. Tek kişilik kahvaltı aceleciler için Hızlı ve Leziz, geniş geniş kahvaltı etmek isteyenler için Senin Kahvaltın olmak üzere ikiye ayrılıyor. Çoğu kahvaltı mekanında olduğu gibi “İki kişi gidelim serpmelerce yiyelim.” diyenlerin imdadına için Midpoint Anne Kahvaltısı yetişiyor. “Hep Türk kahvaltısı hep Türk kahvaltısı nereye kadar biraz da başka lezzetler deneyelim.” diyenlere Britanya Kahvaltısı farklı bir alternatif oluyor.

Tost severler Yengen Tostunu tercih ederken, “Bir tek yumurtam olsun bana yeter” diyenler Sahanda Sucuklu Yumurtaya ekmeğini banıyor. Kahvaltı servisi hafta içi 09:00 – 12:00 arası, hafta sonu ve tatil günleri 09:00 – 14:00 saatleri arasında yapılıyor.


MİDPOİNT KAHVALTI ÇEŞİTLERİ VE EYLÜL 2023 GÜNCEL ÜCRETLERİ

MİDPOİNT ANNE KAHVALTISI (497 TL)

İki kişilik sunulan Midpoint Anne Kahvaltısı’nda Ezine beyaz peynir, Trakya eski kaşar peyniri, sepet peyniri, taze kaşar peyniri, taze lor, böğürtlen reçeli, Geyikli siyah zeytin, acuka, yumurta, bal, marmelat, kaymak, Nutella, domates, salatalık, pancake, domates soslu sosis, biber kızartma, sigara böreği, pişi ve sınırsız demleme çay bulunuyor. 

SENİN KAHVALTIN (230 TL)

Tek kişilik sunulan Senin Kahvaltın’da Haşlanmış yumurta, Ezine beyaz peynir, taze kaşar peyniri, sepet peyniri, Geyikli siyah zeytin, bal, kaymak, Nutella, tereyağı, domates, salatalık, marmelat, pişi ve sınırsız demleme çay bulunuyor.

BRİTANYA KAHVALTI (255 TL)

Tek kişilik sunulan Britanya Kahvaltı’da İngiliz kahvaltı klasiklerinden ızgara sosis, bacon, iki adet göz yumurta, ızgara soğan, sote patates ve bir adet demleme çay bulunuyor.

 

MİDPOİNT BURSA FOTOĞRAFLARI

 

 

MİDPOİNT BURSA

Emek Adnan Menderes Bulvarı Turgut Özal Caddesi No: 2 Osmangazi/Bursa

0 (224) 243 57 95 / 0 (224) 243 57 96 / 0 (533) 031 46 47

 

Bursa’daki En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir