Kadıköy, Bostancı ve Kartal’dan Büyükada Vapur Saatleri

KADIKÖY’DEN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? KADIKÖY – BÜYÜKADA VAPUR VE MOTOR SEFERLERİ, SAATLERİ

1 – Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru ile Büyükada’ya Ulaşım

Kadıköy’den Büyükada’ya ulaşımın birinci yöntemi Kadıköy Sahili’ndeki Beşiktaş – Adalar İskelesi’nden geçen Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru’na binmektir. Yarım saat ile 1 saat arasında değişen aralıklarda geçen bu vapur Kınalıada, Burgazada ve Heybeliada’ya da uğrayarak 1 saat 15 dakika sonra Büyükada’ya ulaşmaktadır. Şehir Hatları Adalar hattında tam bilet ücreti 5,2 TL’dir.

Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru güncel saatleri için tıklayın.

2 – Turyol’a Ait Kadıköy-Büyükada Motorları ile Büyükada’ya Ulaşım

Kadıköy’den Büyükada’ya ulaşımın ikinci yöntemi olarak Kadıköy Rıhtım’da, Beşiktaş Adalar İskelesi’nin solundan kalkan Turyol’a ait Kadıköy-Büyükada motorları ile de Büyükada’ya ulaşım sağlanabilir.

Kadıköy-Büyükada motorları güncel saatleri için tıklayın.

BOSTANCI’DAN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? BOSTANCI – BÜYÜKADA MOTOR VE VAPUR SAATLERİ

1 – Mavi Marmara Seferleri ile Büyükada’ya Ulaşım

Bostancı’dan Büyükada’ya ulaşımın birinci yöntemi Mavi Marmara İskelesi’nde kalkan Bostancı – Büyükada – Heybeliada motoruna binmektir. Ortalama yarım saatte bir kalkan bu motor ya direkt olarak ya da sadece Heybeliada’ya uğrayarak Büyükada’ya gitmektedir. Mavi Marmara Bostancı – Adalar hattında tam bilet ücreti 5,2 TL’dir.  Bostancı – Büyükada – Heybeliada Mavi Marmara Seferleri güncel saatleri için tıklayın.

2 – Bostancı – Adalar Şehir Hatları Vapuru ile Büyükada’ya Ulaşım

Bostancı’dan Büyükada’ya ulaşımın ikinci yöntemi Bostancı Vapur İskelesi’nden kalkan Bostancı – Adalar Şehir Hatları Vapuru’na binmektir. Ancak sefer saatlerinin seyrek olması sebebiyle daha az tercih edilmektedir. Ortalama 2 saatte bir kalkan bu vapur 35 dakikada Büyükada’ya ulaşmaktadır. Şehir Hatları Adalar hattında tam bilet ücreti 5,2 TL’dir.

Bostancı – Adalar Şehir Hatları Vapuru güncel saatleri için tıklayın.

KARTAL’DAN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? KARTAL – BÜYÜKADA MOTOR SAATLERİ

Kartal’dan Büyükada’ya İstanbul Kartal Deniz Yolcu Yük ve Turizm Taşımacılığı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine ait Prenstur motorları ile geçilir. 2017 itibariyle Kartal’dan Büyükada’ya geçiş ücreti 5 TL’dir. 6 yaş üstü ücrete tabidir. Prenstur Kartal – Büyükada sefer saatleri için tıklayın.

Büyükada Nerede? Nasıl Gidilir? Vapur Saatleri

Büyükada Plajları ve Giriş Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir