İstanbul’a Yakın Salıncak ve Kahvaltı Keyfi, Marangoz Bahçe Kafe

Yuvacık Barajı’na nazır panoramik bir manzarada Sevgi, Empati, Saygı ve Hoşgörü isimli tahta masalarda keyifli bir hafta sonu kahvaltısı sunan Marangoz Bahçe Kafe, ünü kahvaltısını bile gölgede bırakmış salıncağı ile kitleleri kendine çekiyor.

Enteresan bir şekilde sadece Influencerlar değil sıradan vatandaş bile Instagram’da paylaşacağı bir salıncak pozu için soluğu Marangoz Bahçe Kafe’de alıyor. Buraya ilgi o kadar yoğun ki kahvaltı için 2 hafta önceden rezervasyon yapmanız şiddetle tavsiye ediliyor.

 

Marangoz Bahçe Kafe Kahvaltısı ve Ücreti

Marangoz Bahçe Kafe serpme kahvaltısında Muhlama, Göz yumurta, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Pişi, Yumurtalı Ekmek , Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Kaşar Peynir, Domates, Salatalık, Havuç, Üzüm, Biber, Karışık Akdeniz Yeşilliği, Zeytin Salatası, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Ayva, İncir, Çilek reçeli, Acuka, Bal, Tereyağ, Kaymak bulunuyor ve 1 Demlik çay ile birlikte kişi başı 85 TL olarak ücretlendiriliyor. 7 yaş ve altı çocuklar ücretsiz.

MARANGOZ BAHÇE KAFE SERPME KAHVALTI

 

Marangoz Bahçe Kafe’nin yeni masası Zümrüt’te Sinide Kahvaltı sunuluyor. Bu masanın tek kusuru çok güneş alması. Bu nedenle hergün sadece güneşin etkiszi olduğu 9:00-11:00 arası için rezervasyon alınıyor. Sinide kahvaltıda serpme kahvaltıya ek olarak Sahanda Omlet, Sahanda Sucuk, Çingen Pilavı, Domates Biber Kavurma, Limonata, dilediğiniz Marangoz Box kahvesi ve Sınırsız Çay sunuluyor. Sinide Kahvaltı kişi başı ücreti 120 TL. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE SİNİDE KAHVALTI

 

Marangoz Bahçe Kafe’ye Nasıl Gidilir?

Marangoz Bahçe Kafe’ye aracınızla Google Maps yardımı ile İstanbul Anadolu Yakası’ndan yaklaşık 1.5 saatte ulaşmanız mümkün. Otopark ücretsiz. Toplu taşıma ile gitmek isterseniz İzmit Merkez’den Yuvacık otobüslerine binip Yuvacık Merkez Camii’nde inip taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi, Yuvacık Merkezden 15-20 TL tutuyor. Yuvacık Taksi İletişim; 0 (533) 448 34 434

MARANGOZ BAHÇE KAFE

 

Meşhur Marangoz Bahçe Salıncağına Binmek Ücretli mi?

Salıncağa binmek için ücret talep edilmiyor.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE
Yuvacık Yakacık Mahallesi Bostan Sokak No:17 – Başiskele / Kocaeli
0 (533) 4016741

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 





Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir