İstanbul’a Yakın Salıncak ve Kahvaltı Keyfi, Marangoz Bahçe Kafe

Yuvacık Barajı’na nazır panoramik bir manzarada Sevgi, Empati, Saygı ve Hoşgörü isimli tahta masalarda keyifli bir hafta sonu kahvaltısı sunan Marangoz Bahçe Kafe, ünü kahvaltısını bile gölgede bırakmış salıncağı ile kitleleri kendine çekiyor.

Enteresan bir şekilde sadece Influencerlar değil sıradan vatandaş bile Instagram’da paylaşacağı bir salıncak pozu için soluğu Marangoz Bahçe Kafe’de alıyor. Buraya ilgi o kadar yoğun ki kahvaltı için 2 hafta önceden rezervasyon yapmanız şiddetle tavsiye ediliyor.

 

Marangoz Bahçe Kafe Kahvaltısı ve Ücreti

Marangoz Bahçe Kafe serpme kahvaltısında Muhlama, Göz yumurta, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Pişi, Yumurtalı Ekmek , Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Kaşar Peynir, Domates, Salatalık, Havuç, Üzüm, Biber, Karışık Akdeniz Yeşilliği, Zeytin Salatası, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Ayva, İncir, Çilek reçeli, Acuka, Bal, Tereyağ, Kaymak bulunuyor ve 1 Demlik çay ile birlikte 2022 itibariyle kişi başı 145 TL olarak ücretlendiriliyor. Ayrıca 85 TL karşılığında kahvaltı tabağı seçeneği de bulunuyor.7 yaş ve altı çocuklar ücretsiz.

MARANGOZ BAHÇE KAFE SERPME KAHVALTI

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE SİNİDE KAHVALTI

 

Marangoz Bahçe Kafe’ye Nasıl Gidilir?

Marangoz Bahçe Kafe’ye aracınızla Google Maps yardımı ile İstanbul Anadolu Yakası’ndan yaklaşık 1.5 saatte ulaşmanız mümkün. Otopark ücretsiz. Toplu taşıma ile gitmek isterseniz İzmit Merkez’den Yuvacık otobüslerine binip Yuvacık Merkez Camii’nde inip taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Yuvacık Taksi İletişim; 0 (533) 448 34 434

MARANGOZ BAHÇE KAFE

 

Meşhur Marangoz Bahçe Salıncağına Binmek Ücretli mi?

Salıncağa binmek için ücret talep edilmiyor.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE

Yuvacık Yakacık Mahallesi Bostan Sokak No:17 – Başiskele / Kocaeli

0 (533) 4016741

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.