İstanbul’a Yakın Salıncak ve Kahvaltı Keyfi, Marangoz Bahçe Kafe 2024 Kahvaltı Fiyatı

Yuvacık Barajı’na nazır panoramik bir manzarada Sevgi, Empati, Saygı ve Hoşgörü isimli tahta masalarda keyifli bir hafta sonu kahvaltısı sunan Marangoz Bahçe Kafe, ünü kahvaltısını bile gölgede bırakmış salıncağı ile kitleleri kendine çekiyor.

Enteresan bir şekilde sadece Influencerlar değil sıradan vatandaş bile Instagram’da paylaşacağı bir salıncak pozu için soluğu Marangoz Bahçe Kafe’de alıyor. Buraya ilgi o kadar yoğun ki kahvaltı için 2 hafta önceden rezervasyon yapmanız şiddetle tavsiye ediliyor.

 

 

Marangoz Bahçe Kafe Kahvaltısı ve Ücreti

Marangoz Bahçe Kafe serpme kahvaltısında Güveçte Sucuklu Göz Yumurta ve Köy Peyniri, Domates soslu biber kızartması, Patates Kızartması, Sigara Böreği, Beyaz Peynir, Lokum Peynir, Kaşar Peynir, Tel Peynir, Portakal, Domates, Salatalık, Taze Yeşillik, Zeytin Salatası, Acıka, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Reçel, Bal, Tereyağı, Tahin Pekmez, Fıstık Kreması bulunuyor ve 1 termos çay ile birlikte MART 2024 itibariyle kişi başı 385 TL olarak ücretlendiriliyor.

Ayrıca Patates Kızartması, Sigara Böreği, Haşlanmış Yumurta, Beyaz Peynir, Lokum Peynir, Taze Kaşar, Tel peynir, Domates, Salatalık, Taze Yeşillik, Acuka, Zeytin Salatası, Reçel, Tahin, Pekmez, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Portakal ve Kuru üzümden oluşan kahvaltı tabağı seçeneği de mevcut. 8 yaş ve altı çocuklar ücretsiz.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE SERPME KAHVALTI

MARANGOZ BAHÇE KAFE SİNİDE KAHVALTI

 

Marangoz Bahçe Kafe’ye Nasıl Gidilir?

Marangoz Bahçe Kafe’ye aracınızla Google Maps yardımı ile İstanbul Anadolu Yakası’ndan yaklaşık 1.5 saatte ulaşmanız mümkün. Otopark ücretsiz. Toplu taşıma ile gitmek isterseniz İzmit Merkez’den Yuvacık otobüslerine binip Yuvacık Merkez Camii’nde inip taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yuvacık Taksi İletişim: 0 (533) 448 34 434

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE

 

Meşhur Marangoz Bahçe Salıncağına Binmek Ücretli mi?

Salıncağa binmek için ücret talep edilmiyor.

 

MARANGOZ BAHÇE KAFE

Yuvacık Yakacık Mahallesi Bostan Sokak No:17 – Başiskele / Kocaeli

0 (533) 4016741

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın En İyi 25 Doğada Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir