Hupalupa Aile Eğlence Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

Türkiye’nin en kapsamlı aile eğlence merkezi HUPALUPA, İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbi Ataşehir’deKİ Metropol Alışveriş Merkezi’nde “Hafta sonu ne yapsak?” diye düşünen çocuklu aileler için yeni bir alternatif oluşturuyor. İstanbul’da çocuklarla gidilecek eğlenceli 40 mekandan biri olan HUPALUPA’da adrenalin ve eğlence dolu zengin oyun parkurları sizleri bekliyor.

HUPALUPA’DA NELER VAR?

Kidventure

Hupalupa Çocuk Oyun Alanı Türkiye’nin en büyük ve parkur çeşitliliği en yüksek parkı. Dev kaydırakları, sürüş parkuru, çocuklara özel trambolin parkı ve sünger havuzu, botlu kaydırağı, heyecan kulesi ile çocuklar eğlenceyi doruklarda yaşayabiliyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

Tırmanma Duvarı

Aynı anda 14 kişinin farklı boy ve zorluk derecesinde tırmanabildiği tırmanma kulvarlarında, dünya emniyet standartlarına uygun tasarlanmış alanda, özel dağcılık eğitimi almış süpervizörlerin eşliğinde eğlenmek mümkün.

Trambolin

Hupalupa Trambolin Parkı İstanbul’un en büyük ve Türkiye’de parkur çeşitliliği en yüksek trambolin parkı. Yaklaşık 1400 m2’ye yayılan alanda 9 farklı parkur mevcut. Her alan farklı bir kabiliyet ve fiziksel beceri gerektiriyor.

  • Dodgeball/Yakan Top Alanı: Klasik eğlence, trambolinle buluşuyor.
  • Genel Alan: Eğimli trambolinler, sıradan bir trambolin sıçramasından alınan keyfi katlıyor.
  • Ninja Parkuru: Bu parkurda 4 farklı engeli aşıp, sünger havuzuna düşmeden parkuru bitirmeye çalışmak gerekiyor.
  • Airbag: Bu alanda havada salınıp, kendini hava yastıklı özel bölgeye bırakmak gerekiyor.
  • Walk-the-Wall: Çocuklar burada hoplayıp zıplayıp duvar üzerinde yürüyor.
  • FoamPit/Waterfall Alanı: Çocuklar burada da hoplayıp zıplayıp kendilerini sünger havuzuna bırakıyor.

Bowling

8 hat, özel cherry tabanlı AMF bowling ile ister arkadaşlarınız ister aileniz ile gelip zaman geçirebilir veya bowling oynarken lezzetli atıştırmalıkların keyfini çıkarabiliyorsunuz.
Bowling hatlarında bulunan çocuk korkulukları çocukların güvenle oynayabilmelerini sağlıyor.

VR-Zone

Hologate, DOF Hurricane, DOF Riot, özel gözlük ve diğer ekipmanları ile sanal gerçekliği tecrübe edebileceğiniz, interaktif bir dünya sizleri bekliyor.

Denge Parkuru

Çeşitli zorluk derecelerindeki engellerden oluşan parkur, dünyanın en güvenli, sertifikalı ekipmanlarıyla donatılmış. Özel tırmanma, kurtarma ve ilk yardım eğitimi almış Hupalupa personeli ile tüm parkuru tamamlayabilmek gerçek bir başarı! Boyunuza göre iki farklı parkurda farklı heyecanlar yaşamak, büyük parkurdaki ZIPLINE ile heyecanı katlamak mümkün.

Çarpışan Arabalar

Hupalupa’da Lunapark eğlencelerinin vazgeçilmesi olan Çarpışan Arabalar da bulunuyor.

Elektronik Oyunlar / Simulasyonlar

Hupalupa’da onlarca çeşit oyunlar ile farklı tecrübeleri deneyimlemeye hazır olun. Redemption Oyunları, Simulasyon Oyunları, Sürüş Oyunları, Atari Oyunları Elektronik oyun severleri bekliyor.

HUPALUPA NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Hupa Lupa İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbi Ataşehir’de yeni açılan Metropol Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. Metropol Alışveriş Merkezi’ne hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından toplu taşıma ile kolayca ulaşmak mümkün.

Marmaray, Metro ve Metrobüs ile Ataşehir’e Nasıl Gidilir? | Gezenti Anne

Otobüs ile Ulaşım

Metropol İstanbul’un karşısındaki Ataşehir Plazalar durağına 10A, 13, 13AB, 14ŞB,19E, 8M, 16M, 19M ile Taksim’den kalkan 256 no’lu otobüsler ile ulaşılıyor.

Sarı Dolmuş ile Ulaşım

Metropol Alışveriş Merkezi’ne ayrıca Kadıköy, Üsküdar ve Taksim’den kalkan Ataşehir dolmuşları ile ulaşmak da mümkün.

Metro ve Metrobüs ile Ulaşım

Metropol Alışveriş Merkezi’ne metro ile gelmek isterseniz Kadıköy- Tavşantepe M4 metro hattını kullanarak Yenisahra durağında inebilir, otobüse aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

Avrupa Yakası’ndan metrobüs ile gelmek isterseniz Anadolu yakasında Uzunçayır durağında inebilir, Kadıköy- Tavşantepe M4 metro hattına geçiş yapabilirsiniz. Metrodan Yenisahra durağında inebilir, otobüse aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

HUPALUPA GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Hupalupa Aile Eğlence Merkezi’ne giriş ücretsiz. Aktiviteler için ayrı ayrı para ödemeniz gerekiyor. Ön ödemeli kart mantığı ile çalışan HUPALUPA kartını gişelerden alarak istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz. Her oyunun kredisi farklı. Örneğin 1 saatlik trambolin parkuru  kişi başı 250 TL. Burada kullanacağınız özel çorap için de 50 TL ödemeniz gerekiyor. Yarım saatlik tırmanma parkuru 170 TL, yarım saatlik denge parkuru da 170 TL.

0-12 yaş arası çocukların tüm gün kullanabileceği top havuzu kaydırak gibi pek çok eğlence ünitesinin bulunduğu alana giriş ücreti çocuk başı 900 TL. Bu alanda kaydırakları sadece 4 yaşından büyük çocuklar kullanabiliyor.

HUPALUPA ÇALIŞMA SAATLERİ NELER?

Hupalupa Metropol Alışveriş Merkezi ile aynı saatlerde açık. Haftanın her günü sabah 10’dan akşam 10’a kadar hizmet veriyor.

HUPALUPA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Metropol İstanbul Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, 34758 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0 850 2555588

Email: info@hupalupa.com.tr

İstanbul’da Çocuklarla Gidilecek 40 Yer 2024 Giriş Ücretleri

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir