Florya En Güzel Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

1 – ŞAZELİ FLORYA

Deniz manzaralı yemyeşil bir bahçede oldukça mükellef bir kahvaltı sunan Şazeli, Florya kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bir steakhouse (et restoranı) olan Şazeli Florya et konusundaki başarısını kahvaltıda da gözler önüne seriyor. Şazeli kahvaltısında özellikle kavurmalı yumurta, sucuk ve pastırma çok beğeniliyor. Şazeli’de açık büfe kahvaltı karmaşası yok. Hem hafta içi hem de hafta sonu kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. İç mekanı da oldukça konforlu olan mekan çocuklu aileler için de biçilmiş kaftan. Çünkü Şazeli Florya’da hem iç mekanda hem de bahçede iki ayrı oyun alanı mevcut.

Şazeli Florya kahvaltı detayları ve fiya için tıklayın.

ŞAZELİ FLORYA

ŞAZELİ FLORYA
Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Florya Turistik Tesis Yanı No.10 Florya-Bakırköy/İstanbul
0 (212) 5470101

 

2 – KAŞIBEYAZ AKVARYUM, FLORYA

Avrupa’nın en büyük akvaryumu İstanbul Akvaryum’un yanıbaşında bulunan, Antep mutfağının öncülerinden Kaşıbeyaz Akvaryum, diğer Kaşıbeyaz şubelerinden farklı olarak, dev bir akvaryumun dibinde, ilgi çekici balıkları izleyerek kahvaltı etme imkanı sunuyor. Aynı zamanda terasında muazzam bir deniz manzarası da sunan Kaşıbeyaz Florya kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor. Kaşıbeyaz Florya kahvaltısında bol malzemeli menemenden birbirinden lezzetli peynirlere, Antep yöresine özgü yeşil zeytinden kelle paça çorbasına, bayanların hemen yanı başınızda açtıkları gözlemelerden ev yapımı reçellere, klasik kahvaltılıkların yanında nohut dürümü, beyran çorbası gibi pek çok yöresel lezzet var.

Kaşıbeyaz Florya’nın çocuk oyun alanlarında çocukların eğitimli ablalar eşliğinde keyifli vakit geçirebilmeleri için A’dan Z’ye her şey düşünülmüş. 1-5 yaş grubu çocuklar için müzikli eğitici kitaplar, 1-8 yaş grubu için yaratıcı hobi enstrümanları, oyun tüneli, yasaklı siteleri barındırmayan, özel güvenlik önlemli ve eğitici içeriklerin yer aldığı akıllı tabletler…

Kaşıbeyaz Akvaryum Florya kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

KAŞIBEYAZ FLORYA KAHVALTISI

KAŞIBEYAZ FLORYA
Yeşilköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. 93/4, 34153 Bakırköy/İstanbul
0 (212) 910 01 01

 

3 – MADO, FLORYA

1992’de İstanbul Caddebostan’da açılan ilk konsept kafenin ardından bütün ülkede bir çok şehirde açılan kafelerle kısa zamanda dondurma ve dondurmayla birlikte  tatlıların ve kahvaltıların sunulduğu zincire dönüşen Mado’nun Florya şubesi de çok seviliyor.  Maraş peyniri, beyaz peynir, kaşar peyniri, peynirli su böreği, tereyağı, acuka, petek bal-kaymak, tahin-pekmez, vişne reçeli, yeşil ve siyah zeytin, domates ve salatalık, mevsim meyveleri, kuru incir, kuru kayısı, sahanda sucuklu yumurta, ve ekmek sepeti (simit, sade, kepekli ve zeytinli ekmek) ve kişi başı ikişer çay ile sunulan iki kişilik sini kahvaltı 95 TL karşılığında sunuluyor.

MADO FLORYA SİNİ KAHVALTI

MADO FLORYA
Şenlikköy Mahallesi, Florya Cd. No:32, 3415 Bakırköy/İstanbul,
0 212 599 90 35

 

4 – ZAMANE KAHVESİ AQUA FLORYA

Sucuklu göz yumurta, karışık zeytin tabağı, peynir çeşitleri (cevizli tulum ve hellim başarılı), pastırma, söğüş tabağı, yumurtalı ekmek, pişi ve simit olan serpme kahvaltının Aquaflorya bünyesindeki Zamane Kahvesi’nde sınırsız çay da dahil iki kişilik ücreti 96 TL. Eşsiz deniz manzarası ücretsiz:)

AQUA FLORYA ZAMANE KAHVESİ SERPME KAHVALTI

ZAMANE KAHVESİ AQUA FLORYA AVM
Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. No:93, 34153 Bakırköy/İstanbul
0 (212) 573 49 65

 

5 – BIG CHEF’S AQUA FLORYA

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Big Chefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chefs’in deniz manzaralı Aqua Florya şubesi de çok seviliyor. Big Chef’slerde kahvaltı servisi hafta içi 12:00, hafta sonu ise 15:00’a kadar devam ediyor. Big Chefs’lerde tek bir serpme kahvaltı seçeneği yok. Açlık durumunuza ve kahvaltı zevkinize göre menüden kahvaltı seçimi yapılabiliyor.

Big Chef’s Aqua Florya kahvaltı detayları ve fiyatları için tıklayın.

AQUA FLORYA BIG CHEFS

BIG CHEFS AQUA FLORYA
Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Cd. No:93, 34153 Çiğli/İstanbul
0 (212) 574 50 01

Florya İstanbul Akvaryum’a Nasıl Gidilir? Giriş Bilet Ücreti Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir