Yuvacık’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Karaaslan Kamping

Kocaeli Başiskele mevkiinde, Yuvacık Barajı civarında konumlandırılmış Yuvacık Karaaslan Kamping muhteşem bir doğa içinde, yanı başınızda akan dere ile iç içe serpme kahvaltı keyfi yapma imkanı sunuyor. Köy peyniri, söğüş tabağı, kaşar peyniri, patates kızartması, zeytin çeşitleri, menemen, ev yapımı reçeller, köy böreği, bal – tereyağı, Karadeniz muhlama, kiremitte peynir, köy ekmeği ve sahanda yumurtanın dahil olduğu 2023 yılı itibariyle serpme kahvaltı kişi başı 170 TL karşılığında sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG KAHVALTI

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG

Karaaslan Kamping’de kahvaltı sonrası yürüyüş yapabileceğiniz dere kenarında bir yürüyüş rotası da bulunuyor. Dere kenarında yürüyüş sonrası ağaca kurulmuş ip salıncakta dereye doğru sallanmak çok keyifli oluyor.

KARAASLAN KAMPİNG SALINCAK

Bunun dışında Karaaslan Kamping’de  ATV motorlarla gezi imkanı da var. Kahvaltınızı dere kenarında yaparak başladığınız gününüz ATV sürüş ya da Zipline keyfiyle devam ediyor. ATV için Gokart benzeri parkurlar var. Bu parkurlarda 3 tur ücreti 35 TL. Ortalama 20 dakika sürüyor. Zipline ücreti gidiş dönüş 30 TL.

KARAASLAN KAMPİNG ATV GEZİSİ

Karaaslan Kamping’de konaklama seçeneği de mevcut. Doğa içindeki bungalov evlerde bir gece kalmak dahi insanda uzun bir tatil yapmış hissi uyandırıyor.

Kahvaltı dahil konaklama için tek katlı bungalovlarda kişi başı 180 TL, dublex ve şömineli bungalovlarda 200 TL ücret talep ediliyor. Bölgedeki bungalov konaklamalarının pek çoğunda olan hafta sonu iki gece üstüste konaklama zorunluluğu Karaaslan Kamping’de yok. Hafta içi konaklamalarında ise bu fiyatlar üzerinden %15 indirim uygulanıyor.

KARAASLAN KAMPİNG KONAKLAMA

KARAASLAN KAMPİNG
Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Sonu 8.km Yuvacık Başiskele / Kocaeli
0 (262) 345 01 01 /   0 (262) 345 01 07

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın Doğada Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir