Yuvacık’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Karaaslan Kamping

Kocaeli Başiskele mevkiinde, Yuvacık Barajı civarında konumlandırılmış Yuvacık Karaaslan Kamping muhteşem bir doğa içinde, yanı başınızda akan dere ile iç içe serpme kahvaltı keyfi yapma imkanı sunuyor. Köy peyniri, söğüş tabağı, kaşar peyniri, patates kızartması, zeytin çeşitleri, menemen, ev yapımı reçeller, köy böreği, bal – tereyağı, Karadeniz muhlama, kiremitte peynir, köy ekmeği ve sahanda yumurtanın dahil olduğu serpme kahvaltı kişi başı 40 TL’ye sunuluyor. 10 kişi üzerindeki gruplar için fiyat 35 TL’ye iniyor.

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG KAHVALTI

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG

Karaaslan Kamping’de kahvaltı sonrası yürüyüş yapabileceğiniz dere kenarında bir yürüyüş rotası da bulunuyor. Dere kenarında yürüyüş sonrası ağaca kurulmuş ip salıncakta dereye doğru sallanmak çok keyifli oluyor.

KARAASLAN KAMPİNG SALINCAK

Bunun dışında Karaaslan Kamping’de  ATV motorlarla gezi imkanı da var. Kahvaltınızı dere kenarında yaparak başladığınız gününüz İzmit-Adapazarı arasındaki yaylalarda devam ediyor. ATV gezileri minimum 10 kişilik gruplarla ister bir saat, ister yarım gün, ister tam gün olarak gerçekleşiyor.

KARAASLAN KAMPİNG ATV GEZİSİ

Karaaslan Kamping’de konaklama seçeneği de mevcut. Doğa içindeki bungalov evlerde bir gece kalmak dahi insanda uzun bir tatil yapmış hissi uyandırıyor. Hafta sonu oda kahvaltı konaklama için kişi başı 140 TL, yarım pansiyon için 200 TL, tam pansiyon için 230 TL talep ediliyor.

KARAASLAN KAMPİNG KONAKLAMA

KARAASLAN KAMPİNG

Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Sonu 8.km Yuvacık Başiskele / Kocaeli

0 (262) 345 01 01 /   0 (262) 345 01 07

 

İstanbul’a Yakın Doğada Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir