Yuvacık’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Karaaslan Kamping 2024 Kahvaltı Fiyatı

Kocaeli Başiskele mevkiinde, Yuvacık Barajı civarında konumlandırılmış Yuvacık Karaaslan Kamping muhteşem bir doğa içinde, yanı başınızda akan dere ile iç içe serpme kahvaltı keyfi yapma imkanı sunuyor. Köy peyniri, söğüş tabağı, zeytin çeşitleri, kaymak, helva, acıka, zeytin salatası, petek bal, beyaz peynir, kaşar peyniri, çeçil peyniri, tulum peyniri, ev yapımı reçeller, bal – tereyağı, patates kızartması, sucuk, menemen, börek, Karadeniz muhlama, kiremitte peynir ve köy ekmeğinin dahil olduğu serpme kahvaltı MART 2024 itibariyle kişi başı 400 TL karşılığında sunuluyor. 

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG KAHVALTI

YUVACIK KARAASLAN KAMPİNG

Karaaslan Kamping’de kahvaltı sonrası yürüyüş yapabileceğiniz dere kenarında bir yürüyüş rotası da bulunuyor. Dere kenarında yürüyüş sonrası ağaca kurulmuş ip salıncakta dereye doğru sallanmak çok keyifli oluyor.

KARAASLAN KAMPİNG SALINCAK

Bunun dışında Karaaslan Kamping’de  ATV motorlarla gezi imkanı da var. Kahvaltınızı dere kenarında yaparak başladığınız gününüz ATV sürüş ya da Zipline keyfiyle devam ediyor. ATV için Gokart benzeri parkurlar var. 

KARAASLAN KAMPİNG ATV GEZİSİ

Karaaslan Kamping’de konaklama seçeneği de mevcut. Doğa içindeki bungalov evlerde bir gece kalmak dahi insanda uzun bir tatil yapmış hissi uyandırıyor.

Kahvaltı dahil konaklama için tek katlı bungalovlarda iki kişi için 2000 TL, dublex ve şömineli bungalovlarda 3250 TL ücret talep ediliyor. Bölgedeki bungalov konaklamalarının pek çoğunda olan hafta sonu iki gece üstüste konaklama zorunluluğu Karaaslan Kamping’de yok. Hafta içi konaklamalarında ise bu fiyatlar üzerinden %15 indirim uygulanıyor.

KARAASLAN KAMPİNG KONAKLAMA

KARAASLAN KAMPİNG
Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Sonu 8.km Yuvacık Başiskele / Kocaeli
0 (262) 345 01 01 /   0 (262) 345 01 07

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’a Yakın En İyi 25 Doğada Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir