Fethiye’de Kahvaltı Nerede Yapılır?

Kasım başında 1 derece olan İngiltere’den, Kasım başında 26 derece olan Fethiye’ye hasretle selam ediyor, sizleri benim de geçtiğimiz ay tanıştığım, Fethiye’de kahvaltı mekanları dendiğinde ilk akla gelen Senit Ekmek ile tanıştırmak istiyorum.

Ekşi mayalı ekmek sevdalıları için çölde bir vaha niteliği taşıyan Fethiye Kayaköy’deki Senit Ekmek’te hem el yapımı ekşi mayalı ekmeklerin, ev yapımı salça ve reçellerin satışı yapılıyor, hem de bu ekmekler eşliğinde tamamen doğal ürünlerden oluşan kahvaltı servis ediliyor.? Yumurtalar görüş mesafenizdeki tavuklardan, domates, salatalık ve biber bahçeden taze taze koparılıyor. Senit Ekmek kahvaltısında sunulan her ürünün mevsiminde servis ediliyor olması benim ayrıca takdirimi kazanıyor. Kişi başı 35 TL olan kahvaltıda çay sınırsız olarak servis ediliyor, Senit Ekmek Fethiye’de kahvaltı nerede yapılır? sorusuna cevap oluyor.

Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

Yazı kışı ayırmaksızın diyet listelerine domates ve salatalık koyan diyetisyenleri bu vesile ile selamlıyor, sizleri içinizi ısıtacak bu leziz masa ile başbaşa bırakıyorum.

fethiyede_kahvalti_nerede_yapilir

FETHİYE’DE KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

fethiyede_kahvalti_senit_ekmek

FETHİYE KAYAKÖY KAHVALTI

SENİT EKMEK
0 (554) 5140522
Kayaköy /FETHİYE

Fethiye’deki En İyi Balık Restoranı

 

Fethiye’de Denize Sıfır Ekolojik Otel, Yonca Lodge, Yorumlar

5 Comments

 • Dilan Çelik Yağcı dedi ki:

  Şuanda Senit’teyim. Tek kelime ile şahane, iyi ki tavsiyenize uymuşum. Teşekkür ederim 🙂 ekmekleri, reçelleri, tereyağında yumurtası, el açması kıymalı böreği, höşmerim… Hepsinin tadı ayrı güzel. Sunum çok kaliteli ve servisimizi yapan hanım çok kibar. Soba başında çok tatlı bir masada kahvaltımızı yaptık 🙂

 • Serkan Yılmaz dedi ki:

  Mekana çocuk girişinin yasak olduğu çocuk düşmanı işletme.

 • Ali Yazıcı dedi ki:

  2018 yılında kişi başı 50 liraydı ve 10 yaşında çocuğumuz için de tam ücret almışlardı. Allah’tan 2 yaşındaki diğer çocuğumuz için bir şey talep etmediler.
  Çevrede hiç bir kahvaltı mekanında böyle bir uygulama görmedim. Nereye gitsek de 2 kişilik kahvaltı söyleyebildik ama hem en pahalı kahvaltı buradaydı hem de abartılacak bir lezzet yoktu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir