Fethiye’de Kahvaltı Nerede Yapılır?

Kasım başında 1 derece olan İngiltere’den, Kasım başında 26 derece olan Fethiye’ye hasretle selam ediyor, sizleri benim de geçtiğimiz ay tanıştığım, Fethiye’de kahvaltı mekanları dendiğinde ilk akla gelen Senit Ekmek ile tanıştırmak istiyorum.

Ekşi mayalı ekmek sevdalıları için çölde bir vaha niteliği taşıyan Fethiye Kayaköy’deki Senit Ekmek’te hem el yapımı ekşi mayalı ekmeklerin, ev yapımı salça ve reçellerin satışı yapılıyor, hem de bu ekmekler eşliğinde tamamen doğal ürünlerden oluşan kahvaltı servis ediliyor.? Yumurtalar görüş mesafenizdeki tavuklardan, domates, salatalık ve biber bahçeden taze taze koparılıyor. Senit Ekmek kahvaltısında sunulan her ürünün mevsiminde servis ediliyor olması benim ayrıca takdirimi kazanıyor. Kişi başı 35 TL olan kahvaltıda çay sınırsız olarak servis ediliyor, Senit Ekmek Fethiye’de kahvaltı nerede yapılır? sorusuna cevap oluyor.

Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

Yazı kışı ayırmaksızın diyet listelerine domates ve salatalık koyan diyetisyenleri bu vesile ile selamlıyor, sizleri içinizi ısıtacak bu leziz masa ile başbaşa bırakıyorum.

fethiyede_kahvalti_nerede_yapilir

FETHİYE’DE KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

fethiyede_kahvalti_senit_ekmek

FETHİYE KAYAKÖY KAHVALTI

SENİT EKMEK
0 (554) 5140522
Kayaköy /FETHİYE

Fethiye’deki En İyi Balık Restoranı

 

Fethiye’de Denize Sıfır Ekolojik Otel, Yonca Lodge, Yorumlar

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir