Fenerbahçe En Güzel Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

1 – KAFDAYI, FENERBAHÇE

İstanbul’daki yöresel kahvaltı mekanları köşemizin konuğu KAFDAYI, Bağdat Caddesi’nde, Fenerbahçe semtinde yer alıyor. Hafta sonları uzun kahvaltı keyfini çok seviyorsunuz biliyorum. Özellikle Anadolu yakası sakinlerine yöresel Antep kahvaltısının hakkını veren Kafdayı’yı denemelisiniz diyorum. Kafdayı’da kahvaltılar serpme olarak sunuluyor. İki kişilik serpme ve yöresel kahvaltı olarak ikiye ayrılıyor. Final son dönemde denediğim en başarılı katmer ile yapılıyor.

Kafdayı kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

FENERBAHÇE KAFDAYI YÖRESEL KAHVALTI

KAFDAYI İLETİŞİM BİLGİLERİ
Fenerbahçe Mahallesi Lalezar sok. No:9/B Kadıköy / İstanbul
0 (216) 3501088

 

2 – NELİPİDE GURME, BAĞDAT CADDESİ

Hepimizin evinde peynir, zeytin, yumurta var çok şükür. Hafta sonu dışarıda kahvaltı ettiğimizde fark yaratan lezzetler arıyoruz. Merkezi Ordu’da bulunan Neli Pide’nin Bağdat Caddesi şubesindeki kahvaltı, patates kavurması, güveçte eritme peynir, petek balı, dut reçeli ile insana iyi ki buraya gelmişim dedirtiyor. Hele bir de üzerindeki  tereyağı masanızda eriyen sıcacık bir köy ekmeği var, ki ona ekmek demek hakaret olur, can yakıyor. Bağdat Caddesi kahvaltı mekanlarından NeliPide İstanbul’da yöresel kahvaltı nerede yapılır? sorusuna cevap oluyor.

Nelipide kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

NELİPİDE GURME FENERBAHÇE

NELİPİDE GURME
Göztepe Mahallesi, Bağdat Cd. 199/B, 34730 Kadıköy/İstanbul
0 (216) 356 52 52

 

3 – BIG CHEF’S FENERBAHÇE

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chefs’in Kalamış Marina’nın kıyısında, semtin en tarihi yapısı olan Jean Botter Köşkü’nde konumlandırılmış Fenerbahçe şubesi de çok seviliyor.

Big Chef’s Fenerbahçe kahvaltı detayları ve fiyatları için tıklayın.

BIG CHEF’S FENERBAHÇE SERPME KAHVALTI

BIG CHEF’S FENERBAHÇE
Jean Botter Köşkü, Fener Kalamış Cad No:73/1 Fenerbahçe/İstanbul
0 (216) 550 05 00

 

4 – MAPLE BARREL PANCAKE

Fenerbahçe’de minnoş bir mekanda pancake ve ekürileri konsepti ile kahvaltı hizmeti veren MAPLE BARREL PANCAKE’in özelikle süt reçeli çok beğeniliyor. Soslar bittikçe yenileniyor. 13 çeşit sos, 4 pancake, 4 çeşit peynir, 2 çeşit jambon, zeytin ezmesi, domates salatalık ve sınırsız çay da dahil olmak üzere 2018 itibariyle kişi başı 35 TL’ye sunuluyor.

MAPLE BARREL PANCAKE

MAPLE BARREL PANCAKE
Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Cd. 67/B, 34726 Kadıköy/İstanbul
0 (216) 345 15 54

 

Boğazda Kahvaltı Yerleri ve Fiyatları (Anadolu Yakası)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir