Erciyes’te Kayak Tatili İçin Otel Tavsiyesi, RADISSON BLU KAYSERİ

Kayseri’nin merkezinde, Forum Alışveriş Merkezi’nin hemen bitişiğinde konumlandırılmış Radisson Blu Kayseri Erciyes Kayak Merkezi’ne olan yakınlığı nedeniyle kayak oteli olarak da hizmet veriyor.  Otelin ücretsiz servisi ile Erciyes Kayak Merkezi’ne 20 dakikada ulaşılabiliyor, akşam aynı servis sizi otele geri getiriyor.

Radisson Blu Kayseri Otel’in kayak paketleri sayesinde konaklama ücretine günlük sınırsız Ski Pass da dahil edilebiliyor. Otelin anlaşmalı olduğu Arlberg Spor Merkezi’nden kayak veya board indirimli olarak kiralanabiliyor. Arlberg Spor Merkezi’nin personeli inanılmaz ilgili, her konuda destek oluyorlar.

 

RADISSON BLU KAYSERİ ODALARI

Radisson Blu KAYSERİ, Radisson Blu standartlarının bile üzerinde hizmet veriyor. Aile odaları oldukça modern ve geniş. 2 çocuklu aileler için rahat bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

 

RADISSON BLU KAYSERİ’DE KAHVALTI

Kahvaltı salonu yüksek tavanlı, ferah. Açık büfe olarak sunulan kahvaltı oldukça kaliteli. Kahvaltıda ceviz, sıkma portakal suyu ve size özel hazırlanan pastırmalı ya da sucuklu yumurta gibi detaylar dikkat çekici.

 

RADISSON BLU KAYSERİ’DE AKŞAM YEMEĞİ

Radisson Blu Kayseri’de bulunan Roof Restaurant’ın şehirde fine dining anlamında kesinlikle tercih edilmesi gereken bir seçenek olduğunu söyleyebilirim. Kayseri’de 12 yıldır yeni açılan hiçbir restorana içki ruhsatı verilmediği düşünülürse, bu kulvarda pek fazla rakibi olacağını da sanmıyorum. Chef Emre Öztop’un oldukça yaratıcı bulduğum Kayseri yöresel tadım menüsünde bulunan yaprak sarma, su böreği, içli köfte, yağlama ve tandır böreğinden oluşan başlangıç tabağı ve Kayseri mantısı sonrası sunduğu Fırın Ağzı Güveci hem sunum hem pişirme kıvamı hem de lezzet anlamında çok başarılıydı. Fırın Ağzı güveci öncesi yine yöresel meyvelerden gilaboru sorbe servis edilmesi beklenmedik bir sürpriz oldu. Kayseri’de etkileyici bir manzara eşliğinde, yöresel lezzetlerin fine dining sunumu ile buluştuğu bu deneyim bizi mutlu etti.

Hem Kayseri’de konaklama hem de şimdiye dek Türkiye’de gördüğüm en modern teleferik ve telesiyej sistemlerine sahip Erciyes Kayak Merkezi’nde kayak tatili için tercih edecebileceğiniz Radisson Blu Kayseri Otel’i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

RADISSON BLU KAYSERİ

Sivas Caddesi 24/A, Hunat Mahallesi, 38030 Melikgazi/Kayseri

0 (352) 315 50 00

 

KAYSERİ OTEL FİYATLARI

Kayseri’de konaklama için tercih edebileceğiniz çok sayıda otel alternatifi mevcut. Her zevk ve
bütçeye hitap eden bu oteller de çoğunlukla şehir merkezinde, Erciyes Kayak Merkezi yakınında ve
merkeze bağlı ilçelerde hizmet veriyor. Kayseri’deki otellerin fiyatları ise gecelik ortalama 500 TL ile
1.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. (Not: Fiyatlara Kasım 2022’de Enuygun Kayseri otelleri
sayfasından bakılmıştır).

 

Türkiye’nin En İyi 5 Kayak Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir