Çocuklar İçin İngilizce Öğrenme Programı, CAMBLY KIDS

İngilizce öğrenmelerinin, akıcı bir şekilde İngilizce konuşmalarının çocuklarımızın geleceği için önemini hepiniz biliyorsunuz. ‘Ağaç yaşken eğilir.’ diyor, onları küçük yaşta İngilizce öğrenebilecekleri kreşlere, ana okullara, ilkokullara yollamaya çalışıyorsunuz. Peki İngilizce öğrenmenin, akıcı İngilizce konuşabilmenin en etkili yolunun anadili İngilizce olan kişilerle konuşma pratiği yapmak olduğunun farkında mısınız?

Sizlere hem yetişkinlerin hem de çocukların anadili İngilizce olan eğitmenlerden online İngilizce dersi alabilecekleri bir uygulama ve web sitesi olan Cambly‘den bahsetmek istiyorum.

  • Sadece bilgisayar üzerinden bağlanılabilen CAMBLY KIDS‘de çocuklar anadili İngilizce olan eğitmenlerden bire bir online olarak bir ders planı çerçevesinde İngilizce öğrenme imkanı buluyor. Tüm eğitmenlerin çocuklara öğretme tecrübesi var ve çocuklar ile gayet başarılı bir şekilde iletişim kuruyorlar.
  • Cambly eğitmenleri her yaştan her seviyeden çocuklara hitap ediyor. Yeni öğrenen bir çocuk için “What is your name?” den başlanabildiği gibi, üst seviyede de istek ve ihtiyaca göre dersin gidişatı belirleniyor. Haftada 2, 5 ya da 7 gün, günde yarım saatlik ders tercihi yapılabiliyor. Eğitmenlerin profillerine girip nitelikleri incelenebiliyor.
  • Cambly Kids’te çocuklar için özel müfredat ile renkli, eğlenceli, çocukların ilgisini canlı tutabilecek ders içerikleri var. Çocuklar evlerinin güvenliğinde, anne-baba gözetiminde ders alabiliyor ve dersler online olarak gerçekleştiği için kurslara kıyasla daha uygun fiyatlı. Cambly Kids’te ilk 14 gün içinde memnun kalmama durumunda %100 para iadesi de var.
  • Anne-babalar çocukların eğitmenlerini ve ders günü-saatlerini seçebiliyor. Tüm dersler kayıt altına alınıyor ve anne-babalar bu dersleri izleyebiliyor. Hep aynı eğitmen ile ders yapılabiliyor ve anne-babalar dilerlerse eğitmen ile haftada 1 kere görüşebiliyor.
  • CAMBLY KIDS çocuklarının İngilizcelerini geliştirmesini, konuşmalarının daha akıcı hale gelmesini isteyen ailelerin arayışlarına yanıt oluyor.

Online Sanat, Bilim, Teknoloji ve Felsefe Okulu QBICART

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir