Büyükada Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 1 – ADA KAHVALTI

Büyükada’da şirin bir köşkün bahçesinde hizmet veren Ada Kahvaltı, portakal ağaçlarının altında sunduğu anne eli değmiş kahvaltısı ile ‘Büyükada’da Kahvaltı Nerede Yapılır?’ sorusuna yanıt oluyor.  Komşuya kahvaltıya gitmişsiniz hissi uyandıran Ada kahvaltı sıcacık servis edilen Anneanne poğaçası, hellim peyniri, patatesli omlet, acuka, karpuz kabuğu reçeli ve biberli çökelek gibi sıra dışı lezzetleri ile öne çıkıyor.

Ada kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

ADA KAHVALTI BÜYÜKADA

ADA KAHVALTI
Akdemir Sokak No:6 Büyükada
0 (216) 382 16 62 – 0(537) 791 19 16

2 –  BÜYÜKADA LOC’ADA

Büyükada Loc’Ada’da serpme şeklinde olan 4 çeşit peynir, yeşil-siyah zeytin, 3 çeşit reçel, bal, tereyağ, kahvaltılık sos, güveçte sucuk, sigara böreği, pişi, patates kızartması, menemen, haşlanmış yumurta ve sınırsız çaydan oluşan serpme kahvaltı kişi başı 35 TL karşılığında sunuluyor. Loc’Ada’da ekstra olarak patatesli, peynirli, ıspanaklı gözleme çeşitleri de (13 TL) mevcut. Kahvaltı keyfi saat 14:00 a kadar devam ediyor. Kumsal üzerindeki masa ambiyansı çok sevilen mekan için rezervasyon şart. Aksi takdirde kapıdan dönmeniz olası.

BÜYÜKADA LOC’ADA KAHVALTI

BÜYÜKADA LOC’ADA
Maden mah. Yılmaztürk Cad. No:175
0 (216) 3821112 – 0 (531) 5251232

Büyükada Gezilecek Yerler, Yapılacak Şeyler Listesi

3 – BÜYÜKADA BISTRO

Büyükadada bahçe içerisinde açık mutfaklı butik bir restoron olan Büyükada Bistro’da sınırsız çay eşliğinde kendi el yapımları biber reçeli ve süt reçelinin oldugu bol çeşitli serpme  kahvaltı servis ediliyor. Serpme kahvaltıda ayrıca 5 çeşit peynir, sızma zeytinyağı, acuka, haşlanmış yumurta, tereyağ, süzme bal, Gemlik siyah zeytin, Hatay kırma yeşil zeytin, söğüş tabağı, salam, sosis, pişi, kızarmış patates bulunuyor. Konsept olarak tomruk ve paletten oldukları için kahvaltılar da ahşapta sunuluyor. Serpme kahvaltı kişi başı 34 TL.

BÜYÜKADA BISTRO KAHVALTI

BÜYÜKADA BİSTRO
Maden mah. Oltacı sok. No:7
0 (535) 646 4686

4 – FIÇI BÜYÜKADA

Büyükada çarşısında konumlandırılmış Fıçı Büyükada’da serpme kahvaltı kişi başı 35 TL karşılığında sunuluyor. Serpme kahvaltıda 5 çeşit ev reçeli, siyah ve yeşil zeytin, ev yapımı acuka, tereyağı, özel soslu zeytin, 4 çeşit peynir, soslu domates tabağı, değişimli olarak ev yapımı börek, poğaça ya da kruvasan, kasap sucuğu, sahanda yumurta ve sınırsız demleme çay bulunuyor.

FIÇI BÜYÜKADA KAHVALTI

FIÇI BÜYÜKADA
Güldalı sok. No:8 Büyükada
0 (216) 3823535

Burgazada Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

5 – AKASYA BÜYÜKADA

Hem modern hem de sevimli ambiyansı ile dikkat çeken Akasya Büyükada Kartal İDO iskelesinin arkalarında yer alıyor. İki kişilik Akasya gurme kahvaltısında bahçeden yeşillikler, ceviz ve kuru kayısı eşliğinde servis edilen 5 çeşit peynir, 3 çeşit doğal reçel, yaz söğüşleri, doğal akasya balı ve yayla tereyağı, salamura ve Antakya hal hal yeşil zeytin, yumurtalı ekmek, güveçte ızgara hellim peyniri, kalem böreği, sahanda sucuk, akasya usülü menemen ve demlikte sınırsız çay sunuluyor. Akasya serpme kahvaltı kişi başı 35 TL karşılığında servis ediliyor.

AKASYA BÜYÜKADA

AKASYA BÜYÜKADA
23 Nisan Cad. No:49 Büyükada 
0 (216) 3821050  0 (536) 7641727

İstanbul’da Doğa İçindeki Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Büyükada Nerede? Nasıl Gidilir? Vapur Saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir