Bubble Up Aktivite ve Aile Eğlence Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir’de kapılarını açan Bubble Up Aktivite ve Eğlence Merkezi, içerisinde bulunan farklı konsept ve hizmetleri ile eğlencenin yeni adresi olmaya aday. Burası çocuk, genç ve yetişkinlere özel hizmetleri ile aile olarak da vakit geçirebileceğiniz keyifli bir mekan.

BUBBLE UP AKTİVİTE VE AİLE EĞLENCE MERKEZİ NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Bubble Up Aktivite ve Eğlence Merkezi Bahçeşehir’de yer alıyor. Toplu taşıma ile ulaşmak için MARMARAY hattını kullanarak Küçükçekmece durağında inmeniz ve buradan A239 ve 142 no’lu İETT otobüsleri ile eğlence merkezine ulaşmanız gerekiyor.

BUBBLE UP 2024 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Merkeze giriş ücreti talep edilmiyor. Alacağınız hizmet ve aktiviteler doğrultusunda, içerik ve süre bazında ücretlendirme uygulanıyor. Ayrıca ön rezervasyon sistemi ile tüm etkinlikler belirli sayıda katılımcı ile düzenleniyor.

Güncel Ücretleri aktivitelerin açıklamalarının altında bulabilirsiniz.

 

BUBBLE UP AKTİVİTE VE AİLE EĞLENCE MERKEZİNDE NELER VAR?

SOFT PLAY/TRAMBOLİN BASKET ALANI

Soft play/trambolin, çocuk temalı içerikler üretip oyun ve eğlenceyi bir araya getirme fikrinden yola çıkarak, ebeveynler kafede keyifli zaman geçirirken çocukların da kaliteli vakit geçirebileceği bir alan olarak düşünülmüş.

İçerisinde trambolinin de yer aldığı “Soft Play” alanı, çocukların alanında uzman eğitmen gözetiminde güvenli bir ortamda oyun oynayarak fiziksel becerilerinin gelişimine de katkı sağlıyor. Ayrıca çocukların kendi yaş grupları ile yapacakları çalışmalarla sosyal alanda gelişimleri destekleniyor.

Trambolin alanında 1 saat 400 TL şeklinde ücretlendirilmiş.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Bubble Up atölyeleri “Çocuk Atölyesi” ve her biri alanında uzman, deneyimli eğitmenler ile düzenleniyor. Çocuk ve yetişkin atölyeleri oluşturulurken, katılımcıların keyifli vakit geçirmeleri ile birlikte farklı alanlarda gelişimlerine destek olacak içerikler üretmeye önem veriliyor.

Çocuk atölyeleri kurgulanırken, eğlenirken öğreten modeller üzerinde yoğunlaşarak, bilim, sanat, mutfak atölyeleri gibi farklı alanlarda katılımcılar ile buluşma planlanıyor. Yetişkinlere yönelik ise, hafta içi/hafta sonu seçenekleri ile hobi ve gelişim atölyeleri düzenleniyor. Belirli gün ve saatlerde gerçekleşen atölyelere ek olarak, atölyelerinizi kendi oluşturduğunuz gruplar ile düzenleyebiliyor, parti paketlerinize dahil edebiliyorsunuz.

Çocuk ve yetişkin atölye ücretleri 350-450 TL arasında değişiyor.

KARAOKE ODALARI

Farklı yaş gruplarına hitap eden iki farklı karaoke odasının yer aldığı Bubble Up’da sahne senin! Bubble Up modern tasarımlı karaoke odaları, çocuk ve yetişkin müziklerinde geniş repertuarı ile sizleri eğlenceye davet ediyor.

Çocuk ve yetişkin karaoke odalarını parti eğlence paketleri içerisinde ya da farklı zamanlarda randevu sistemi ile rezerve ederek kullanabilirsiniz.

Merkezde bulunan çocuk ve yetişkin karaoke için ise ayrı fiyatlandırma uygulanıyor. Çocuk karaoke odası için ücret kişi başı 1 saat 400 TL, yetişkin karaoke ise 1.5 saat 500 TL şeklinde belirlenmiş. 

KUAFÖR ATÖLYE ALANI

Merkez içerisinde yer alan kuaför atölyesi alanında örgü atölyeleri, spa partileri düzenleniyor. Kuaför oyun alanında 1 saat 400 TL olarak ücretlendirilmiş.

DVD-PLAYSTATION ODASI

DVD playstation odası günlük kullanım ile birlikte parti ve organizasyonlarınıza aktivite seçeneği olarak dahil edilebilmektedir. Bu alanın da 1 saati 400 TL olarak ücretlendirilmiş.

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

Birbirinden farklı aktivite ve eğlence seçenekleri sunan merkez, farklı temalarda çocuk ve yetişkin partileri düzenliyor, organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Partilerinizi karaoke, kaçış oyunu yada soft play/trambolin gibi farklı eğlence ve atölyeler ile birleştirebilir, kuaför ve play station odalarını paketinize dahil edebilirsiniz.

ÖZEL GÜN ETKİNLİKLERİ

Haftalık gerçekleştirilen atölye çalışmaları ve etkinliklere ek olarak, merkez bünyesinde Yılbaşı, Halloween, Anneler Günü gibi özel günlerde temalı partiler, söyleşiler ve yazar imza günleri düzenleniyor.

KAFE

Merkez içerisinde yer alan kafede, taze ve organik ürünlerden oluşan kahvaltı ile başlayabilir, menüde yer alan farklı lezzetleri tadabilirsiniz. Kafede ayrıca, çocukların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmış özel çocuk menüsü bulunuyor. İçeçek olarak farklı lezzetlerle hazırlanan Bubble Tea’ler ise merkezin spesiyal içecek menüsünde yer alıyor.

KAÇIŞ OYUNLARI

Son yıllarda dünyayı kasıp kavuran “Kaçış Oyunları” farklı bir boyuta taşınıyor, Türkiye’de ilk kez “8-14 yaş çocuklara ve yetişkinlere” yönelik hazırlanan “Eğitsel Kaçış Evi” alanı sizleri maceraya davet ediyor.

Kaçış oyunları 400 TL olarak ücretlendirilmiş.

Eğitsel Kaçış Evi;
• Çocuklara ve yetişkinlere hitap edecek şekilde, özel olarak tasarlanmış
• Şifreleri eğitsel, faydalı bilgiler içermekte ve profesyonel bir ekip tarafından kurgulanmış
• Hikaye bütünlüğü kopmadan, farklı konseptlerde oyunları içeren
• Çocukların aileleri ile ya da yalnız oynayabileceği bir alandır.
• Oyunlarda sizlere verilen ipuçları ile şifreleri çözerek çıkışa ulaşmanız ve bir saatlik süre içerisinde oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Şifreler çözülemediği takdirde bir sonraki aşamaya/odaya geçilememektedir. Oyun esnasında moderatörlerden 3 defa yardım isteme hakkınız bulunmaktadır.

BUBBLE UP İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Koza Mahallesi Atatürk Bulvarı NO:30E Bahçeşehir/İstanbul
Telefon: 0212 809 0959/ 0543 940 8484
E- Mail: info@bubbleup.com.tr
Web site: www.bubbleup.com.tr

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

İstanbul’da Çocuklarla Hafta Sonu Gidilecek 40 Yer ve 2024 Giriş Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir