Bonfile ve Antrikottan Üretilmiş Şaşırtıcı Lezzette Bir Sucuk Deneyimine Hazır mısınız?

Don yağı oranı düşük, Tavada kızartırken ufacık kalmayan, baharat oranı dengeli, fabrikasyon olmayan, sucuk gibi sucuk yemek istemez misiniz?

O zaman Oktay Küçükaslan ile tanışmalısınız. Afyonkarahisar Çay ilçesinde yaşıyan sucuk sevdalısı Oktay Bey piyasadaki sucuklarda aradığı lezzeti bulamayınca kendisi bu işe girişmiş. Komşusu ile yaptıkları ilk denemeler eş dost tarafından da çok beğenilince bu iş profesyonelliğe doğru ilerlemiş.

Oktay Bey kesimine refakat etmediği etin sucuğunu yapmıyor. Kesiminden tüketime kadar her safhada işin başında duruyor. Sucuklarında bonfile, antrikot gibi değerli ve lezzetli kısımları da kullanıyor. Baharat ve yağ oranını günümüzde sık karşılaşılan reflü gastrit yüksek kolesterol vb. gibi hastalıklardan dolayı düşük tutuyor. Bu da etin kaliteli olmasını mecbur kılıyor. Oktay Bey müşteriye doğrudan satış yapıyor. Müşterilerini pişirme ve saklama konusunda da yönlendiriyor. Özen var, emek var, sahiplenme var, değer var. Bilenler zaten müptelası oluyor.

Oktay Bey’in kilo ücreti 60 TL olan sucuklarını satın almak için kendisi ile @okucukaslan instagram hesabından ya da 0 544 2603012 no’lu WhatsApp numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir