MEALBOX, Kapınıza Gelen Restoran

Pandemi döneminde restorana gidemememiz sebebiyle evde restoran keyfi yaşamak gün geçtikçe popülerleşiyor. Türkiye’de kapıya yemek servisinin lider ismi MEALBOX her gün adresinize gurme yemeklerden oluşan çok lezzetli 4 çeşit menüyü, abonelik sistemiyle kişiye özel, sağlıklı kullan-at kaplarda, sıcak olarak kapınıza servis ediyor.

2014 yılında restoran kalitesinde ev yemeği paket servisi hizmetiyle başlayan Mealbox, kısa sürede İstanbul’da 34 paket servis veren şube açmış ve günde 1.500 online sipariş seviyesine kadar ulaşmış. Günümüze kadar süre gelen yıllar boyunca Mealbox kendini sürekli geliştirmeye ve hizmetlerini çeşitlendirmeye çalışmış, yemek kalitesi, ürün çeşitliliği ve kullanılan teknolojiler ile kendisini hep ileriye taşımış.

2016 yılında Paketli Kurumsal Sıcak Öğle Yemeği Aboneliği hayata geçirilmiş. Mutfak ekipmanı gerektirmeyen ve servis elemanına ihtiyaç duyulmayan kurumsal yemek hizmeti ile, firmaların yemek maliyetlerini düşürerek, çalışanlara gurme yemek deneyimi sunmaya başlamışlar.

2018 yılı itibariyle toplamda 1 milyonun üzerinde yemek teslimatı noktasına ulaşmışlar. Binlerce kurumsal ve bireysel aboneyi sistemlerine katarak büyümeyi sürdürmüşler.

2020 yılı, Covid-19 pandemisinin yemek konusunda yarattığı hijyen ve güvenlik farkındalığı sayesinde Meal Box’ın büyüme hızını çok artırdığı bir sene olmuş. Evden çalışmanın çok yaygınlaşması ve tüketicilerin yeni ortaya çıkan ihtiyaçlarını öngörerek “Evde Yemek Paketi” adını verdikleri yepyeni bir yemek satış modelini hayata geçirilmiş.

2020’de ayrıca yemek alanında toplumsal fayda amaçlı sosyal sorumluluk projesi “Askıda Yemek Var” başlamış. ÇOTUN Derneği ile ortaklaşa sürdürülen bu proje ile, her gün yüzlerce evsiz yurttaşımıza sıcak yemek menüleri dağıtıyorlar. Bu menüleri tüketiciler satın alıyor ve askıya ekliyorlar. Meal Box da her gün askıya yemek ekliyor.

Bugün Meal Box  kurumsal sıcak gurme öğle yemeği servisi, diyet (fit) beslenme paketleri, yüksek proteinli beslenme paketleri, evde yemek paketleri, etkinlik/organizasyon yemekleri ve yılbaşı, sevgililer günü, iftar gibi özel menülerle pek çok paketli yemek ihtiyacına yanıt veren büyük bir yapıya dönüşmüş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir