Boğaz Kıyısında Lüks Brunch Deneyimi, Six Senses

İstanbul Boğazı’na nazır lüks kahvaltı keyfi dendiğinde ilk akla gelen Swissotel Brunch’ına yeni bir alternatif geliyor. Sarıyer’de Boğaz kıyısında konumlandırılmış 5 yıldızlı otel Six Senses Kocataş Mansions tamamı yerel ve doğal ürünlerden oluşan zengin menülü geç kahvaltısı “Sparkling Sunday” ile Pazar öğlenleri misafirlerine zengin bir brunch deneyimi yaşatıyor.

Six Senses Kocataş Mansions dünyaca ünlü sürdürülebilirlik felsefesi ışığında, tamamı yerel ve etik üretim yapan üreticilerden temin edilen geniş kahvaltı menüsünü damak tadına düşkün misafirlerini mutlu ediyor. Pazar günleri 12:00-15:00 saatleri arasında sunulan “Sparkling Sunday” geç kahvaltısı otelin yeşiller içindeki avlusunda, canlı müzik eşliğinde servis ediliyor.

“Sparkling Sunday” kahvaltısında taş fırınında üretilen günlük ekşi mayalı ekmekler, çörekler, pide ve gözleme çeşitleri, Anadolu’nun farklı bölgelerinden organik lezzetler sunan peynirler, şarküteri ürünleri, ünlü Kocataş Böreği ve Six Senses’ın organik mutfağında hazırlanan ev yapımı reçellere ek olarak sıcak ürünler ve tatlılar ön plana çıkıyor.
 

SPARKLING SUNDAY GÜNCEL BRUNCH ÜCRETİ NEDİR?

Sparkling Sunday ücreti kişi başı 600 TL.  0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirim yapılıyor. 12 yaş itibariyle tam ücret alınıyor. Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

SPARKLING SUNDAY FOTOĞRAFLARI


 

SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS

ADRES: Merkez Mah, Meserburnu Cd. No: 5, 34450 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

TELEFON: +90 212 355 55 00

İstanbul’daki En Kaliteli Brunch, SWISS OTEL BOSPHORUS, CAFE SWISS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir