Boğaz Kıyısında Lüks Brunch Deneyimi, Six Senses Otel

İstanbul Boğazı’na nazır lüks kahvaltı keyfi dendiğinde ilk akla gelen Swissotel Brunch’ına yeni bir alternatif geliyor. Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’deki tarihi yalıda konumlanan 5 yıldızlı otel Six Senses Kocataş Mansions bünyesinde yer alan iki mekanda her Pazar 12.00-15.00 saatleri arasında, birbirinden farklı konsept ve özgün lezzetlerden oluşan Gurme Pazar Brunchları sunuluyor.

CHEF ERDAL RESTORAN’DA BRUNCH

Six Senses Kocataş Mansions’un yeşillikler içerisindeki muhteşem avlusunda yer alan Chef Erdal Restoran’da Adana sofralarının gurme esintilerini yansıtan menüsüyle fark yaratıyor. Chef Erdal’ın Serpme Kahvaltılıklar ve Şarküteri Tahtası ile başlayan Brunch, leziz soğuk mezeler, Fındık Lahmacun ve Kızarmış İçli Köfte ile devam ediyor. Odun ateşinde pişmiş et tava ve karışık kebapların da yer aldığı menu, Chef Erdal’ın klasikleri arasına giren Fıstıklı Katmer ve Fındıklı & Sütlü Kadayıfı ile sonlanıyor.

Chef Erdal Gurme Pazar Brunchı kişi başı ücreti 2023 yılı itibariyle 800 TL.

TORO LATİN GASTRO BAR’DA BRUNCH

(2023 İTİBARİYLE TORO LATİN BAR BRUNCH’I SERVİS EDİLMİYOR.)

Dünyaca ünlü Restoratör Richard Sandoval imzalı Toro Latin Gastro Bar, üç yüz yıllık bir sarnıcın
restore edilmesiyle hayata geçirilen Boğaz manzaralı terasında Latin Amerika ve Asya kültürünün
en lezzetli örneklerini Pazar Brunch’ına taşıyor. Misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından deneyimleme imkanı sunan brunch menüsünde Peru Mutfağı’na özgü sushiler ve bölgeye özel ceviche’ler, sağlık ve lezzet dolu salata çeşitleri, Tütsülenmiş Dana Kaburga ve Dana Şiş gibi yeni seçenekler yer alıyor.

SIX SENSES BRUNCH FOTOĞRAFLARI

SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS

ADRES: Merkez Mah, Meserburnu Cd. No: 5, 34450 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

TELEFON: +90 212 355 55 00

İstanbul’daki En Kaliteli Brunch, SWISS OTEL BOSPHORUS, CAFE SWISS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir