Beşiktaş, Kabataş ve Eminönü’nden Büyükada Vapur Saatleri

BEŞİKTAŞ’TAN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? BEŞİKTAŞ – BÜYÜKADA VAPUR SEFERLERİ, SAATLERİ

1 – İDO Deniz Otobüsü ile Beşiktaş’tan Büyükada’ya Ulaşım

Beşiktaş’tan Büyükada’ya ulaşımın en kolay yöntemi İDO Deniz otobüslerinin Beşiktaş – Adalar hattı ile seyahat etmektir. Sabah 8’den akşam 8’e kadar ortalama 1 saat aralıklarla yapılan deniz otobüsünde tam ücret 10 TL’dir.  Beşiktaş – Adalar Deniz Otobüsü seferlerinin güncel saatleri için tıklayın.

2 – Şehir Hatları Vapuru ile Beşiktaş’tan Büyükada’ya Ulaşım

Beşiktaş’tan Büyükada’ya ulaşımın ikinci yöntemi Beşiktaş Sahili’ndeki Adalar İskelesi’nden kalkan Beşiktaş – Heybeliada – Büyükada Şehir Hatları Vapuru’na binmektir. Şehir Hatları Adalar hattında tam bilet ücreti 5,2 TL’dir. Vapur seferlerinin seyrek olması sebebiyle bu yöntem daha az tercih edilmektedir. Günde 4 kez yapılan Beşiktaş – Heybeliada – Büyükada seferinin güncel saatleri için tıklayın.

KABATAŞ’TAN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? KABATAŞ – BÜYÜKADA VAPUR SAATLERİ

Martı Projesi sebebiyle Kabataş İskelesi kapatıldığı için durdurulan Kabataş – Adalar seferleri, Beşiktaş İskelesi’nden devam ediyor.

EMİNÖNÜ’NDEN BÜYÜKADA’YA NASIL GİDİLİR? EMİNÖNÜ – BÜYÜKADA VAPUR  SAATLERİ

1 – Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru ile Büyükada’ya Ulaşım

Eminönü’nden Büyükada’ya ulaşımın birinci yöntemi Kadıköy Sahili’ndeki Beşiktaş – Adalar İskelesi’nden geçen Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru’na binmektir. Yarım saat ile 1 saat arasında değişen aralıklarda geçen bu vapur Kadıköy, Kınalıada, Burgazada ve Heybeliada’ya da uğrayarak yaklaşık 1 saat 40 dakika sonra Büyükada’ya ulaşmaktadır. Şehir Hatları Adalar hattında tam bilet ücreti 5,2 TL’dir.

Eminönü – Kadıköy – Adalar Şehir Hatları Vapuru güncel saatleri için tıklayın.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

2 – Turyol’a Ait Eminönü – Karaköy – Büyükada Motorları ile Büyükada’ya Ulaşım

Kadıköy’den Büyükada’ya ulaşımın ikinci yöntemi olarak Eminönü’nden hareket eden Turyol motorları kullanılabilir. Turyol Karaköy, Kadıköy, Kınalıada ve Heybeliada’ya da uğrayarak Büyükada’ya motor seferleri düzenliyor. Eminönü’nden Büyükada’ya ulaşım yaklaşık 1 saat 30 dakika sürüyor. Eminönü -Büyükada motorları güncel saatleri için tıklayın.

Büyükada Nerede? Nasıl Gidilir? Vapur Saatleri

Büyükada Plajları ve Giriş Ücretleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir