Anadolu Kavağı’nda Kahvaltı Nerede Yapılır?

 

Anadolu Kavağı’nın yanı başındaki, Yoros Kalesi’nin yamacında bulunan Yoros Kafe, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasını güzel bir açıdan gören, kaleye çıkan yokuş üzerinde stepler halinde konumlandırılmış konumuyla ‘Anadolu Kavağı’nda Kahvaltı Nerede Yapılır?‘ sorusuna cevap oluyor. Kırmızı pötikare örtüleri, ahşap masa ve sandalyeleri ile dekore edilmiş sevimli bir ambiyansa sahip Yoros Kafe, Anadolu Kavağı Kahvaltı Mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

YOROS KALE KAFE KAHVALTISI

YOROS KALE KAFE

YOROS KAFE SALINCAKLARI

Yoros Kafe’de kahvaltı serpme olarak servis ediliyor ve sınırsız çay da dahil olmak üzere Mayıs 2023 itibariyle kişi başı 200 TL ödemek gerekiyor.

Menemen ya da sahanda yumurta serpme kahvaltı içerisine dahil ediliyor. Ayrıca kişi sayısı kadar söylemeniz de zorunlu değil. 4 kişilik bir aile olarak gidip 2 kişilik serpme kahvaltı da söyleyebiliyorsunuz.  Yoros Kafe’de serpme kahvaltı dışında Menemen, Karışık gözleme, Tost gibi seçenekler de bulunuyor. Hafta sonu yoğunluğu ile baş etmekte zaman zaman zorlandıklarından erken saatlerde gitmekte, Yoros Kalesi’ni kahvaltıdan sonra gezmekte fayda var. Sunulan kahvaltı standart olsa da manzara kahvaltıyı güzelleştiriyor. 

0 (216) 3202056

Yoros Kafe hakkında güncelleme notu: Mekan hakkında ambiyans ve manzarasının çok iyi olmasına rağmen servis personelinin ilgisizliği ve serpme kahvaltıya dahil olması gereken bazı ürünlerin ekstra olarak ücretlendirildiği konusunda şikayetler olduğunu belirtmek istiyorum.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Boğaz’da Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Anadolu Yakası En İyi Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir