Anadolu Kavağı’nda Kahvaltı Nerede Yapılır? Yoros Cafe 2024 Kahvaltı Fiyatı

 

Anadolu Kavağı’nın yanı başındaki, Yoros Kalesi’nin yamacında bulunan Yoros Kafe, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasını güzel bir açıdan gören, kaleye çıkan yokuş üzerinde stepler halinde konumlandırılmış konumuyla ‘Anadolu Kavağı’nda Kahvaltı Nerede Yapılır?‘ sorusuna cevap oluyor. Kırmızı pötikare örtüleri, ahşap masa ve sandalyeleri ile dekore edilmiş sevimli bir ambiyansa sahip Yoros Kafe, Anadolu Kavağı Kahvaltı Mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

YOROS KALE KAFE KAHVALTISI

YOROS KALE KAFE

YOROS KAFE SALINCAKLARI

Yoros Kafe’de kahvaltı serpme olarak servis ediliyor ve sınırsız çay da dahil olmak üzere Mart 2024 itibariyle kişi başı 450 TL ödemek gerekiyor.

Menemen ya da sahanda yumurta serpme kahvaltı içerisine dahil ediliyor. Ayrıca kişi sayısı kadar söylemeniz de zorunlu değil. 4 kişilik bir aile olarak gidip 2 kişilik serpme kahvaltı da söyleyebiliyorsunuz.  Yoros Kafe’de serpme kahvaltı dışında Menemen, Karışık gözleme, Tost gibi seçenekler de bulunuyor. Hafta sonu yoğunluğu ile baş etmekte zaman zaman zorlandıklarından erken saatlerde gitmekte, Yoros Kalesi’ni kahvaltıdan sonra gezmekte fayda var. Sunulan kahvaltı standart olsa da manzara kahvaltıyı güzelleştiriyor. 

0 (216) 3202056

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Boğaz’da En Güzel 30 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

 

Anadolu Yakası En İyi 35 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir