Ayla Demir ile Astrolojik Doğum Haritası Analizi

Astrolojik doğum haritanızın analizi ile şanslı ve yetenekli olduğunuz alanların belirlenmesini, hayatta karşılaştığınız zorluklar veya engellere karşı çözüm önerilerini ve önünüzdeki bir senelik dönemi en verimli şekilde değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri bilmek ister misiniz?

ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI NEDİR?

Astrolojik doğum haritası doğum anında doğduğunuz yere göre gökyüzünün çekilen bir fotoğrafı veya kişinin parmak izi gibi tamamen kişiye özeldir. 

ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI ANALİZİ BİZE NELER GÖSTERİR?

Astroloji Danışmanı ve Sağlıklı Yaşam Koçu Ayla Demir Astolojik Doğum haritanızı inceleyip analiz ettikten sonra size yaklaşık 2.5 saat süren online görüşme ile değerlendirmelerini aktarıyor. Bu analiz sonucu kendiniz hakkında edineceğiniz kişiye özel bilgiler nelerdir gelin Ayla Demir’den öğrenelim.

“Doğum haritası analizi sırasında öncelikle kişinin fiziksel ve ruhsal yapısı, potansiyelleri, zayıf ve güçlü tarafları, iş, kariyer ve sosyal statü ile ilgili konuları, aşk, ilişkiler, evlilik, aile ve çocuklar, sağlık ve maddi konular olmak üzere hayatın her alanındaki genel durumunu, kadersel sorumluluk ve karmayı ele alarak kişiyi çok yönlü olarak inceliyorum. Hayatta akışta olduğu, şanslı ve yetenekli olduğu alanları belirleyerek, hayatta karşılaştığı zorluklar veya engellere karşı çözüm önerileri sunuyorum. Sonrasında kişinin günümüzde geldiği nokta, gelişimi ve iç dünyasında ne durumda bulunduğunu ele alıyorum. En son aşamada önümüzdeki yaklaşık bir senelik döneme projeksiyon tutarak kişiye dışardan gelecek etkilerin neler olacağını inceleyerek, o dönemi en verimli ne şekilde değerlendirebilmek için uyarılarda ve tavsiyelerde bulunuyorum.

Medikal astroloji analizi sırasında yine öncelikle kişinin doğum haritasındaki göstergelerden yola çıkarak yapısını ve özelliklerini, sahip olduğu güçlü ve zayıf yönlerini ortaya koyup ardından özellikle sağlığı ile ilgili konulara yoğunlaşıyorum.

Danışanın fiziksel ve ruhsal yapısı, sağlık potansiyellerini, yatkınlığı olabilecek rahatsızlıkları ve beslenmesi hakkında edindiğim bilgileri detaylı olarak inceliyorum. Buradan çıkan verilerle zihin, beden ve ruh bütünü çerçevesinde mutlu ve dengeli olabilmek, sağlıklı ve zinde bir yaşam sürebilmek için bütünsel bir yaklaşımla tamamen kişiye özel çeşitli destekleyici alternatif şifa yöntemleri sunuyorum.

Tıbbi astroloji analizini bir çeşit sağlık sigortası gibi görüyorum. Kişinin kendi sağlık potansiyellerini bilerek, oluşabilecek risklere karşı önceden önlem alması ve sağlıklı yaşama bir adım önde başlaması olarak tanımlıyorum.

Yaptığım astroloji çalışmalarda da amacım öncelikle kişisel farkındalık uyandırmak ve kişinin bir bütün olarak kendini yakından tanımasına yardımcı olmak. Ardından arzuladığı ve optimum fayda sağlanacak, sağlıklı, mutlu ve dengeli yaşama ulaşmak için özellikle ihtiyaç duyulan yaşam alanlarında kişiye özel pratik çözüm önerileri sunmak ve hedeflerine giden yolda onlara rehberlik ederek kolaylıkla ilerlemelerine yardımcı olmak. Dünyanın dört bir yanında desteğe ihtiyaç duyanlara ulaşmak ve onlara yardımcı olmak benim için çok büyük bir mutluluk.”

AYLA DEMİR KİMDİR?

“Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünü bitirdikten sonra 1997 yılında uluslararası şirketlerde başladığım kurumsal çalışma hayatına çocuklarımın dünyaya gelmesi ile ara verme kararı aldım ve iki oğlumun büyüme süreci sırasında yanlarında olmayı tercih ettim. Onların büyüme dönemlerinde yanında olmak çok keyifli, tarif edilemez güzel anılarla dolu bir zaman dilimi oldu hayatımda. Tam zamanlı devam eden yoğun annelik görevi sırasında içimdeki yeni bir şeyler yaratma ve faydalı bir şeyler sunma arzusu ise hiç bitmedi. Hatta her geçen gün daha da artarak etkisini göstermeye devam etti. 

Çocuklarla ilgilenirken, üniversite yıllarından beri yakın olduğum ve hayatımın bir parçası olan sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme konusunda çalışmalar yapmaya başladım.  Bu dönemde iki çocuk annesi olarak sağlıklı beslenmek, rafine ürünlerden uzak kalarak hem göze hem de damağa hitap eden lezzetler yaratmak benim için bir zevk haline geldi. Bir taraftan hazırladığım tarifleri blog sayfamda paylaşırken bir taraftan da konusunda, en uzman kurumlardan, merkezi New York’da bulunan Integrative Nutrition School’dan Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığı eğitimine katılarak koçluk sertifikası aldım. Bu eğitimle dünyanın en tanınmış sağlık uzmanlarından pratik yaşamda stres yönetim teknikleri, ileri koçluk yöntemleri ve yüzden fazla beslenme teorisi konusunda çalışmalar yapma ve onların tecrübelerinden faydalanma fırsatım oldu.

Tüm bu çalışmalar devam ederken hayatımda kendimi bildim bileli ilgimi çeken bir diğer konu olan astroloji konusunda yolumuz hocam Zeynep Süzmen Şen ile kesişti ve Temel Astroloji Eğitimi almaya başladım. Sonrasında daha da derin bilgiye dalarak Orta ve İleri Seviye Astroloji, Dünya Astrolojisi ve İlişkiler Astrolojisi eğitimlerini tamamladım. Astroloji benim için  büyük bir tutku ve en çok keyif aldığım çalışma alanı haline geldi.

Astroloji alanında çalışmalarım devam ederken astroloji ve sağlıklı yaşam konularını bir potada buluşturmak ve medikal astroloji konusunda uzmanlaşmak amacı ile Öner Döşer ve Astroloji okuluna katılarak Tıbbi Astroloji eğitimi aldım. 

Eylül 2018 de Londra’ya taşındım. Hayatımda açılan bu yeni sayfa ise bana apayrı bir tecrübe kazandırdı ve yepyeni fırsatlarla buluşturdu beni. Astroloji ve sağlık konusunda pek çok farklı uzmanla tanışma, çalışmalara katılma ve kendimi geliştirme şansım oldu. Halen danışanlarıma online seanslar ile Astrolojik Doğum Haritası Analizi ve Medikal Astrolojik Analiz yapmaya devam ediyorum “

 

AYLA DEMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

WEB SİTESİ: AYLA DEMIR SAGLIKLI YASAM KOCU VE MEDIKAL ASTROLOG

INSTAGRAM: Ayla Demir (@aylastro)

E-MAIL: ayla@aylademir.co.uk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir