Ataşehir’de Yöresel Karadeniz Kahvaltısı, Havva Hanım Balaturka Menü

İstanbul’da “Yöresel Kahvaltı” adı altında sunulan pek çok kahvaltı “Ezine beyaz peynir ve Hatay kırma zeytin” noktasından öteye geçemiyor. Hem Suadiye’de hem de Ataşehir’de hizmet veren Havva Hanım ise Trabzon’un tereyağını, Rize’nin et kavurnasını, Sürmene’nin, İzmir’in ve Erzincan’ın tulumunu, Kayserinin pastırmasını aynı kahvaltıda buluşturuyor. Havva Hanım’ın muhlaması, tava böreği çeşitleri ile peynir kızartması da çok seviliyor.

HAVVA HANIM KAHVALTISINDA NELER VAR? 2024 YILI GÜNCEL ÜCRETİ NEDİR?

Mart 2024 itibariyle kişi başı 990 TL karşılığında sunulan Havva Ana Serpme Kahvaltısında Kuymak, Sahanda yumurta, Trabzon telli peyniri, Maçka tulum peyniri, Sürmene tulum peyniri, Isparta beyaz peynir, Trabzon çeçil peyniri, Trabzon köy tereyağı, Çiçek balı, acuka, kahvaltılık sos, Rize kavurma dilimi, Siyah ve yeşil zeytin, Fındık kreması, Reçel, Söğüş tabağı, Sınırsız termos çay bulunuyor.

Kişi başı 1290 TL olan Şarküteri Serpmede ise tüm bunlara Menemen, Tereyağında sucuk, Tereyağında kavurma, Kastamonu pastırma, Hindi füme, Fıstıklı ve Macar salam ekleniyor.

HAVVA HANIM ATAŞEHİR KAHVALTI FOTOĞRAFLARI

HAVVA HANIM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Atatürk Mahallesi, Atapark Caddesi, Trendist Ataşehir Bulvarı No:20 D:B10 Blok, 34758 Ataşehir

Telefon: 0 (216) 909 16 84

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir