Kadıköy’de Bir Pancake Cenneti, Munchies Moda

Hafta sonu kahvaltısı deyince aklına sucuklu yumurtaya ekmek banmaktan ziyade pancake’ine nutella sürmeyi hayal edenleri çok mutlu eden bir kahvaltı mekanı Munchies Moda.

Mekan Moda Caddesi üzerinde, Moda sahile çok yakın bir konumda yer alıyor. Hem merkezi konumu hem de leziz pancakeleri ile özellikle hafta sonları oldukça talep görüyor.

MUNCHIES MODA KAHVALTI ÇEŞİTLERİ NELER? GÜNCEL ÜCRETLERİ NE KADAR?

Sekiz adet Pancake, Fıstıklı Salam, Beyaz Peynir, Krem Peynir, Üçgen Peynir, Kaşar Peyniri, Tel Peynir, Labne, Acı Ezme, Zeytin Ezmesi, Domates, Nutella, Fındık Ezmesi, Fıstık Ezmesi, Ahududu Reçeli, Çilek Reçeli, Ayva Reçeli, Portakal Reçeli, Kayısı Reçeli, Vişne Reçeli, Bal, Çilek, Muzdan oluşan Munchies Kahvaltı 2 kişiyi full + full doyuruyor ve Mart 2024 itibariyle 660 TL karşılığında sunuluyor.

“Peynir çeşitleri ile işim olmaz, bir tek tatlı olsun bana yeter” derseniz o zaman Dört adet Pancake, Nutella, Fındık Ezmesi, Fıstık Ezmesi, Ahududu Reçeli, Çilek Reçeli, Ayva Reçeli, Portakal Reçeli, Kayısı Reçeli, Vişne Reçeli, Bal, Çilek, Muzdan oluşan SWEET BREAKFAST alabilirsiniz.

Pek olası değil ama pancake i sadece tuzlularla deniyim derseniz Dört adet Pancake, Fıstıklı Salam,Beyaz Peynir, Üçgen Peynir, Krem Peynir, Kaşar Peyniri, Tel Peynir, Labne, Acı Ezme, Zeytin Ezmesi, Domatesten oluşan CHEESY BREAKFAST’ı da seçebilirsiniz.

MUNCHİES MODA FOROĞRAFLARI

MUNCHİES MODA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Caferağa, Moda Cd., 34710 Kadıköy/İstanbul
Telefon:  0 (216) 336 30 39

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir