Aşiyan Çengelköy’de Tarihi Konakta Kahvaltı, 2024 Menü Fiyatı

Boğaz semtlerinden olan Çengelköy ile bağdaşmış Aşiyan’da her gün onlarca aileyi, arkadaş grubunu kahvaltı yaparken görmek mümkün. İstanbul’da boğaza nazır nezih bir mekanda oturmak isteyenlerin uğrak noktası haline gelen Aşiyan Çengelköy, büyük bahçesi ile müşterilerine ferah bir alan sunuyor. Kış aylarında ise bahçede soğuktan izole edilmiş kapalı alanı bulunuyor.

Aşiyan Çengelköy’ün en önemli özelliklerinden biri de mekan yapısının mimarisi ünlü Türk Mimar Turgut Cansever’e ait olması. Yapı içerisinde ise estetik kalem işçiliği ve göze hitap eden tablolar bulunuyor. Konak yapısında olan Aşiyan, yeşillikler ile dolu bahçe içerisinde yer alıyor.

 

Çengelköy’de kahvaltı yapmak isteyenler için en iyi mekanlardan olan Aşiyan’da müşterilere enstrümantal sanat müziği eşliğinde hizmet veriliyor. Mekanda çalışan personelin sıcak yaklaşımı ve ilgisi gelenleri memnun ediyor.

AŞİYAN ÇENGELKÖY KAHVALTISI’NDA NELER VAR? GÜNCEL ÜCRETİ NEDİR?

Hafta sonu serpme kahvaltı yapmak için harika bir yer arayanlara en iyi fırsat olan Aşiyan Çengelköy’de zengin bir kahvaltı menüsü var. Ayrıca hafta içi serpme kahvaltı yapanlara kahve ikram ediliyor. En kaliteli ürünler ile hazırlanan serpme kahvaltı içeriğinde Sucuk & Hellim ızgara, Sigara böreği & Pişi, Menemen, Gözleme, Patates tava, Peynir tabağı (Beyaz peynir & Örgü peyniri & Burgu peyniri & Eski kaşar ve Taze kaşar), Mevsim yeşillikleri, Domates & salatalık, Hatay tuzlama, Yeşil zeytin salatası, Siyah & Yeşil & Izgara zeytin, Humus, Acuka, Yoğurtlu semizotu, Peynirli köz biber salatası, Çikolata kreması, Fındık ezmesi, Bal & Kaymak & Ceviz, Mandalina & Acı biber & Vişne & Çıtır kabak reçelleri ve Sınırsız çay yer alıyor.

İki kişilik serpme kahvaltı MART 2024 itibariyle sınırsız çay da dahil toplam 720 TL karşılığında sunuluyor.

 

Çengelköy’de gidilecek en güzel mekanlar arasında yer alan Aşiyan’da ailecek gelenler için çocukları sevindirecek bir sürpriz bekliyor. Aşiyan’ın bahçesinde çocuklar için oyun alanı bulunuyor. Ailecek serpme kahvaltı yapılacak yerler arasında olan Aşiyan Çengelköy’de haftanın her günü 08:00- 14:00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti bulunuyor.

Mekana gitmek için haritalara ‘Aşiyan Çengelköy’ yazmanız yeterli. İşletmenin Instagram hesabına ise @asiyancengelkoy kullanıcı adı ile erişim sağlayabilirsiniz.

AŞİYAN ÇENGELKÖY FOTOĞRAFLARI

 

AŞİYAN ÇENGELKÖY İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Çengelköy Cd. No 65/A, 34680 Üsküdar/İstanbul

Telefon: +90 552 318 30 30

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir