Antalya Side Tatil Köyü Tavsiyesi, STARLIGHT Resort Otel, Yorumlar

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-13-1

STARLIGHT RESORT OTEL 

Antalya’nın Side mevkiinde zengin bir bitki çeşitliliğine sahip dev bir botanik bahçe içinde kurulmuş, bölgenin en yeşil oteli Starlight Resort Otel. Denize sıfır olan tesis bu yeşillikler içerisinde, ana bina ve bungalov tarzı club odaları, 3’ü kapalı olmak üzere 15 tane açık havuzu, spa merkezi, aquapark, at çiftliği, tenis kortları ve futbol sahaları ile hizmet veriyor. Deniz suyu ile doldurulmuş jakuzili VIP havuz özellikle dikkat çekiyor. Antalya Side Tatil Köyü Tavsiyesi, STARLIGHT Resort Otel hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-08

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-05

ÇOCUK KLÜBÜ

Çocuk animasyonu, elektronik oyunların olduğu oyun salonu, mini club (4-12 yaş arası), mini star kids (2-4 yaş arası), oyun alanları, çocuk büfesi, çocuk aquaparkı ile Starlight, çocuklu aileler için de iyi bir tatil alternatifi oluşturuyor.

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-11

HERŞEY DAHİL SİSTEMİ

Starlight Resort Otel güney sahillerimizde konumlandırılmış diğer pek çok tesis gibi tün yiyeceklerin ve yerli içeceklerin konaklama ücretine dahil olduğu HERŞEY DAHİL sistemi ile hizmet veriyor. Kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği ana restoranda servis edilirken, snack barda dondurma, hamburger ve gözleme tarzındaki aperatif yiyeceklere gün boyunca ulaşılabiliyor.

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-03

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-06

ALAKART RESTORANLAR

Çocukların bize bağlı kalmadan özgürce hareket ettikleri, çocuk klüplerinde eğlendikleri, aquaparkta kaymak için can attıkları tatil köylerini çocuklu aileler olarak tercih ediyoruz. Ancak tatil köylerindeki açık büfeden yemek toplama kargaşasına girmek, sizden bir önce gelenlerin bıraktıkları tabakları toplatmak için garson peşine düşmek istemiyoruz. Kaliteli tatil köyleri bu konuda da müşteri memnuniyeti sağlamak için alakart restoran seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Starlight Resort Otel’in farklı ülke mutfaklarına ait tam 12 adet konsept restoranından biri olan Fransız restoranında deneyimlediğimiz Porçini mantarlı bonfile hem görsel hem de lezzet anlamında mutlu ediyor.

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-04

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-12

MANGAL PARTİLERİ

Daha önceki yıllarda daha çok yabancı misafirlere hizmet vermiş olan Starlight, bu sene terör olayları ve Rusya ile yaşanan kriz sonrası dış turizmde yaşanan durgunluk nedeni ile iç turizme de yönelmiş durumda. Türklerin tatil köylerinde aradığı özelliklerden başında gelen eğlence konusu, Starlight Otel için de öncelik oluşturuyor. Öğlenleri deniz kıyısında, dans gösterileri eşliginde gerçekleşen mangal partileri büyük ilgi görüyor. Buradaki et ve tatlı çeşitliliği gerçekten büyük bir alkışı hakediyor.

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne

SINIRSIZ EĞLENCE

Animasyon ekibi ile gün boyu süren spor aktiviteleri ve oyunlar, Sunrise amfi tiyatroda eğlenceli showlar, skeçler, müzikaller, yarışmalar, havuz başında canlı müzik dinletileri, Dolce Lion gece kulübünde temalı partiler ve dans gösterileri Starlight Resort Otel misafirlerine eğlenceli bir tatil vaad ediyor.

Side-antalya-tatil-köyü-gezenti-anne-07

YAZ BOYU SÜRECEK OLAN YILDIZ YAĞMURU

Funda Arar’ın eşsiz performansı ile sezon açılışını yapan Starlight Resort Otel esas nokta vuruşunu yaz boyunca Fatih Ürek, İrem Derici, Suzan Avcı ve İlhan Şeşen gibi starlarla devam edecek olan yıldız yağmuru ile yapıyor.

Starlight otel tüm bu özellikleri ile Antalya bölgesindeki tatil köyleri arasında bu sene bir yıldız gibi parıldıyor.

STARLIGHT RESORT HOTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kızılağaç Turizm Merkezi, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: 0 (242) 7488000

 

Türkiye’deki En İyi Tatil Köyleri, Tatil Köyü Tavsiyeleri

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir