Kapadokya Otel Tavsiyesi, CAPPADOCIA CAVE SUITES, Yorumlar

Kapadokya-gezenti-anne-03

En son üç dört yıl önce çocuklarla birlikte keşfettiğimiz Kapadokya, bence Türkiye’de görülmesi gereken turistik destinasyonların en etkileyicilerinden biri. Hem görsel olarak insanı büyüleyen, hem de ilk çağdan günümüze tarihe tanıklık eden Derinkuyu Yer Altı Şehri, Ihlara Vadisi, Uçhisar, Güvercinlik Tepesi, Göreme Açık Hava Müzesi Kapadokya’da görülecek yerlerden en önemlileri.

Kapadokya-gezenti-anne-12-1

Kapadokya-gezenti-anne-11-1

Kapadokya-gezenti-anne-13

Kapadokya’daki konaklama seçenekleri de turizm konusunda öne çıkan diğer bölgelerimize göre daha da ilgi çekici. Özellikle Göreme bölgesindeki mağara formundaki butik oteller en az Kapadokya’da görülecek diğer yerler kadar büyüleyici.

Cappadocia Cave Suites Otel de bu bölgedeki butik otellerin en iyilerinden birisi. Göreme’de Cave House formunda otel çok ama CAPPADOCIA CAVE SUITES dışında bünyesinde 3 tane peri bacası bulunduran başka otel yok. Kapadokya Otel Tavsiyesi, CAPPADOCIA CAVE SUITES hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

Kapadokya-gezenti-anne-09

Kapadokya-gezenti-anne-01

Her biri birbirinden farklı konseptteki 36 odası ile 2012 yılından beri tam kapasite ile hizmet veren Cave Suites’in peri bacası suitleri özellikle ilgi çekici. Odaların manzarası gün ışığında ayrı, gece ışıklandırılmış hali ile ayrı keyifli.

Kapadokya-gezenti-anne-08

Kapadokya-gezenti-anne-06

Konaklama ücretine dahil olan açık büfe kahvaltısında sunulan kahvaltı malzemelerinin hepsi çok kaliteli. Çıtır çıtır sigara börekleri, taze badem içli zeytini, ekşimik ve cevizli doldurulmuş bohça peyniri, burgu peyniri, çeri domatesleri, gözlemeleri oldukça lezzetli.

Kapadokya-gezenti-anne-04

Otel bünyesindeki Historia Restoran’da öğle ve akşam yemeği için alakart olarak sunulan yöresel lezzetlerden karnıyarık ve kıymasının lezzetini ayrı, hamurunun lezzetini ayrı hissedebileceğiniz el yapımı MANTI mutlaka denenmeli.

Kapadokya-gezenti-anne-07

Kapadokya-gezenti-anne-02

Sadece Cappadocia Cave Suites’da konaklama deneyimi yaşayabilmek için dahi Kapadokya’ya gelinesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

Kapadokya’da Gezilecek Yerler için tıklayın…

4 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir